Trwa ładowanie...

Gwiazda TV oskarżona o wyłudzanie pieniędzy. Do sądu poszła w futrze

Jen Shah z popularnego reality show "Prawdziwe gospodynie domowe" napytała sobie biedy. Oficjalnie celebrytka zajmuje się telemarketingiem, ale jak wynika ze stawianych jej zarzutów, była to tylko przykrywka do serii oszustw. Shah ma już za sobą pierwsze przesłuchanie, na które ubrała się w… zresztą sami zobaczcie.
Share
Jen Shah jest wielką miłośniczką futer
Jen Shah jest wielką miłośniczką futerŹródło: Materiały prasowe
d242rty

"Prawdziwe gospodynie domowe" ("The Real Housewives") to hit stacji Bravo, który doczekał się już kilku wersji odpowiadających różnym amerykańskim miastom. Joanna Krupa była swego czasu gwiazdą "The Real Housewives of Miami".

Akcja innych odsłon rozgrywa się w New Jersey, Atlancie czy Beverly Hills. Ostatnio zrobiło się głośno o bohaterce "Real Housewife of Salt Lake City", która stanęła przed sądem za oszustwa finansowe.

Zdjęcia Jen Shah wychodzącej z budynku Sądu Okręgowego w Utah obiegły sieć. Celebrytka miała na sobie kozaki w leopardzie cętki, futro i specjalnie na tę okazję zaplotła sobie warkoczyki. Widać nic sobie nie robi z zarzutów, że wykorzystując wizerunek obrzydliwie bogatej bizneswomen, nakłaniała głównie starsze osoby do inwestowania w jej "usługi".

Amerykańska prasa ustaliła, że Shah nie grozi areszt, ale sąd wydał zakaz zajmowania się działalnością związaną z telemarketingiem. 48-latka nie może też bez nadzoru dokonywać przelewów na kwoty wyższe niż 10 tys. dol.

d242rty

Jen Shah jest żoną Sharrieffa Shaha, który pracuje na stanowisku kierowniczym dla drużyny futbolowej na Uniwersytecie Utah. Kobiecie zarzuca się, że razem ze swoim asystentem Stuartem Smithem dokonała oszust finansowych, za które grozi im do 30 lat więzienia. Celebrytka miała organizować fałszywe sesje coachingowe, oferować usługi podatkowe i z zakresu projektowania stron internetowych. Mówi się także o spisku związanym z oszustwem bankowym.

Jej ofiary to osoby powyżej 55. roku życia, do których docierała dzięki telemarketingowi.

Emerytury polskich gwiazd. Narzekają, że mają je za niskie

d242rty

Podziel się opinią

Share
d242rty
d242rty