Trwa ładowanie...

"Przyjaciółki": jedna z gwiazd zarażona koronawirusem

Wstrzymano prace na planie serialu Polsatu. - Wszyscy, którzy pracują w "Przyjaciółkach", muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa - mówi osoba związana z produkcją serialu. Reżyser nie kryje rozgoryczenia.

Gwiazdy serialu Przyjaciółki". Zdjęcia do serialu zostały przerwane Gwiazdy serialu Przyjaciółki". Zdjęcia do serialu zostały przerwane Źródło: Instagram
d3yva8u
d3yva8u

Zaledwie miesiąc od wznowienia zdjęć do najnowszego sezonu "Przyjaciółek", który miał pojawić się w telewizji na początku września, ekipa serialu znów wraca do domu. Tym razem z powodu realnego zagrożenia koronawirusem, którego wykryto u jednej z gwiazd obsady. Jak podaje "Fakt", testy na obecność COVID19 muszą przejść teraz wszystkie osoby zaangażowane w prace na planie, a jest ich ok. 60.

- Na razie plan zawieszono do końca tygodnia. Wszyscy, którzy pracują w "Przyjaciółkach", muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa. W czwartek powinniśmy już wiedzieć, czy ktoś zaraził się od naszej gwiazdy, kiedy i w jakim składzie ewentualnie będziemy mogli wrócić na plan - mówi gazecie osoba z produkcji serialu.

Małgorzata Socha zarobiła krocie na reklamie. Pomogła też mamie

Rozgoryczenia sytuacją nie kryje reżyser Grzegorz Kuczeriszka, który w rozmowie z "Rzeczpospolitą" wprost wskazuje winnych tej sytuacji.

d3yva8u

- Na razie wszyscy jesteśmy przerażeni. Wciąż panuje pandemia, a mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają. Wszyscy podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność. Że nie będziemy w tym czasie uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież nie mogą występować przed kamerą w maseczkach, często żyją dość swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa - cytuje słowa reżysera serialu "Rzeczpospolita".

Producent serialu firma, Akson Studio, potwierdza informacje o koronawirusie i podkreśla, że sytuacja jest na bieżąco monitorowana, a zespół współpracuje z sanepidem.

– W związku ze stwierdzeniem przypadku zachorowania na COVID-19 członka ekipy jednego z seriali, zdjęcia do niego zostały zawieszone do momentu wyjaśnienia sytuacji epidemiologicznej. Akson Studio pozostaje w kontakcie ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną – powiedziała "Faktowi" Martyna Weryńska z PR Akson Studio.

d3yva8u

Główne role w serialu Polsatu grają: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska. Żadna z nich nie udzieliła w tej sprawie komentarza.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3yva8u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yva8u