Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
przyjaciółki
21-04-2020 20:32

"Przyjaciółki": Hania wyprowadza się z domu. Co jeszcze w nowym odcinku?

"Przyjaciółki": po kłótni z Ingą (Małgorzata Socha) Hania (Pola Figurska) przeprowadza się do Andrzeja (Adam Adamonis). Już pierwszego dnia mężczyzna dowiaduje się, co to znaczy mieszkanie pod jednym dachem z nastolatką. Odwołuje wcześniejsze krytyczne słowa wobec Ingi i stwierdza, że jego była żona jest świętą.

"Przyjaciółki": Hania wyprowadza się z domu. Co jeszcze w nowym odcinku?Źródło: Instagram
dlhp8tp
dlhp8tp

"Przyjaciółki": Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) proponuje Pawłowi (Bartek Kasprzykowski), żeby poznał ją z Tymkiem (Olaf Marchwicki). Chce przygotować obiad, podczas którego mogliby się lepiej poznać. Kobieta zmieniła zdanie, uważa, że może jednak mogą zrobić coś dobrego dla chłopca. Nie chce jednak, by w czasie spotkania w domu był Staś (Antoni Borowski).

Zuza (Anita Sokołowska) zaczyna odczuwać trudności związane z samodzielnym wychowywaniem dzieci. Jej starszy syn, Grześ, bije dzieci w przedszkolu. Sprawa staje się na tyle poważna, że chłopcu grozi wyrzucenie z przedszkola.

Patrycja (Joanna Liszowska) na wystawie sztuki współczesnej spotyka Leona (Tomasz Borkowski). Miejsce odwiedza również Adam (Jan Wieczorkowski). Okazuje się, że Adam i Leon znają się ze studiów. Patrycji nie daje spokoju to, że żona Leona twierdzi, że niedawno widziała Wikę (Roma Gąsiorowska). Zdesperowana Patrycja postanawia odwiedzić kobietę w pracy i dowiedzieć się więcej.

Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), by zapomnieć o hydrauliku Sławku (Kacper Kuszewski), umawia się z przystojnym ojcem koleżanki Mirandki.

dlhp8tp

Nowy odcinek "Przyjaciółek" już w czwartek 23 kwietnia o 21:10 w Polsacie.

dlhp8tp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlhp8tp