Gratka dla widzów! Powstaje kolejny sezon "Z archiwum X"

Fani będą zachwyceni. Twórcy oficjalnie potwierdzili dobrą nowinę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
David Duchovny i Gillian Anderson
David Duchovny i Gillian Anderson (Materiały prasowe)

Stacja Fox zamówiła 10 nowych odcinków, które zagoszczą na antenie w sezonie 2017/2018. Zdjęcia do 11. sezonu rozpoczną się już latem. Do swoich ról - agentów Foksa Muldera i Dany Scully - wrócą David Duchovny i Gillian Anderson.

- Kultowe postaci, bogata historia, odważni twórcy - to znaki szczególne naszego serialu. To cechy, które sprawiły, że "Z archiwum X" miało wpływ na miliony fanów na całym świecie - powiedział David Madden szef kanału Fox.

Przypomnijmy, że w styczniu 2016 roku roku fani doczekali się 6 premierowych odcinków popularnej w latach 90. produkcji science fiction. W Polsce 10. sezon "Z archiwum X" można było oglądać na kanale Fox.

Warto również dodać, że David Duchovny i Gillian Anderson użyczą głosu znanym postaciom w słuchowisku "The X-Files: Cold Cases". Projekt realizowany dla Audible Original powstaje na podstawie powieści Joe Harrisa i pod okiem twórcy cyklu science fiction, Chrisa Cartera. Akcja rozgrywa się po wydarzeniach z filmu "Z Archiwum X: Chcę wierzyć", ale przed ostatnią częścią serialu, która miała premierę w 2016 roku.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.