Trwa ładowanie...
22-10-2013 15:24

"Graham Norton Show": powraca na polskie ekrany!

"Graham Norton Show": powraca na polskie ekrany!Źródło: BBC Entertainment
d3zl47j
d3zl47j

Nowa seria programu Grahama Nortona zacznie się od występu wielkich gwiazd. Kto zasiądzie na słynnej czerwonej kanapie?

Możemy już zdradzić, że studio programu odwiedzą hollywoodzki gwiazdor Harrison Ford, Sherlock we własnej osobie czyli Benedict Cumberbatch, znakomity komik Jack Whitehall oraz słynny piosenkarz i muzyk James Blunt. Gwiazdy podzielą się z widzami anegdotami ze swojego życia, plotkami i niezwykłymi historiami. Czym tym razem zaskoczą prowadzącego i publiczność?

Jak się okazuje, filmy, w których wystąpił Harrison Ford przyniosły na całym świecie ponad 6 miliardów dolarów zysku. Gwiazdor opowie o nowej produkcji z jego udziałem oraz o tym, jak radzi sobie z międzynarodową sławą. Rozprawi się także z plotkami, które krążą na temat początków jego kariery. Dowiemy się m.in. czy prawdą jest, że pracował dla wielkich reżyserów jako... stolarz. Benedict Cumberbatch będzie wspominał, jak skompromitował się w czasie pierwszego w życiu spotkania ze swoim idolem, Harrisonem Fordem. Uchyli tez rąbka tajemnicy o Sherlocku. Komik Jack Whitehall będzie błagać Benedicta, by ten opowiedział mu o scenie śmierci słynnego detektywa. Czy Cumberbatch zdradzi tajemnicę?

W programie nie zabraknie również światowej sławy muzyka Jamesa Blunta, który zaprezentuje swój nowy singiel Bonfire Heart. Po występie przyłączy się do Grahama i jego gości, rozbawiając wszystkich opowieściami m.in. o tym, jak na jednym z koncertów skacząc ze sceny w ramiona publiczności spadł prosto na ziemię.

(fot. BBC Entertainment)
Źródło: (fot. BBC Entertainment)
(fot. BBC Entertainment)
Źródło: (fot. BBC Entertainment)

Premiera programu w czwartek, 31 października o godz. 22.00.

d3zl47j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zl47j