ycipk-2c84j4

"Gra o tron": To nie pierwsza afera z kawą

W ostatnim odcinku "Gry o tron" produkcja zaliczyła wpadkę. Na ekranie pojawił się kubek z kawą. Ale kilka lat temu fani wytropili podobny przypadek – a przynajmniej tak myśleli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wpadka z kawą w "Grze o tron" zdarzyła się już wcześniej.
Wpadka z kawą w "Grze o tron" zdarzyła się już wcześniej. (HBO stopklatki)
ycipk-2c84j4

Ostatni odcinek "Gry o tron" mocno rozczarował fanów. Naprędce zlepione wątki, nielogiczne zamknięte historie, papierowe dialogi – to wszystko złożyło się na bodaj najgorszy odcinek w historii tego serialu. "Wisienką na torcie" okazał się jeden szczegół, który wychwycili uważni widzowie – na ekranie pojawił się papierowy kubek po kawie.

Zobacz także: "Gra o tron": Po tej śmierci wszystko jest możliwe. Porzućcie nadzieję

ycipk-2c84j4

To nie pierwszy raz, kiedy taka sytuacja miała miejsce. W 2014 roku, po pamiętnym odcinku, w którym Joffrey Baratheon się ożenił, w sieci zaczęło krążyć zdjęcie, na którym widać, jak Jamie Lannister trzyma w ręku kubek z kawą.

Szybko jednak okazało się, że ujęcie nie znalazło się w samym odcinku, a jedynie w materiale "making off". W dodatku Jamie Lannister trzyma kubek z kawą w ręce, która w poprzednim sezonie została odcięta.

ycipk-2c84j4

Domniemana wpadka nie miała więc miejsca w czwartym sezonie. Niestety w ostatnim odcinku na ekranie faktycznie pojawiła się kawa. I choć część osób przypuszcza, że był to celowy zabieg, puszczenie oka do widzów, to sądząc po jakości produkcji, wydaje nam się, że było to po prostu niedopatrzenie.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2c84j4

ycipk-2c84j4
ycipk-2c84j4