Trwa ładowanie...
dkki1q9

"Gra o tron" sezon 8 - pierwsze przecieki z planu serialu już w sieci. Zobacz zdjęcia

Wielka gratka dla fanów "Gry o tron". W internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu ósmego sezonu największego przeboju stacji HBO.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premiera ósmego sezonu "Gry o tron" planowana jest na rok 2019
Premiera ósmego sezonu "Gry o tron" planowana jest na rok 2019 (Materiały prasowe)
dkki1q9

Widzowie "Gry o tron" nie mają łatwego życia. Siódma odsłona ich ulubionej produkcji zakończyła się kilka tygodni temu i zniecierpliwionym fanom nie pozostało nic innego, jak wyczekiwać, aż kolejny sezon trafi na szklane ekrany. Na tę chwilę przyjdzie nam wszystkim trochę poczekać. Twórcy dopiero bowiem przystępują do realizacji ósmej serii jednego z największych telewizyjnych widowisk w dziejach. Choć ekipa jest na etapie przygotowywania się do kręcenia kolejnych scen, to do sieci już wyciekły pierwsze zdjęcia związane z pracą nad najnowszym sezonem. Na Twitterze można zobaczyć specjalnie montowane dekoracje, które wykorzystane zostaną do zbudowania najważniejszych lokacji "Gry o tron".

Fotografie zamieszczono na profilu Oakleaf Photography. Prezentują one powstającą scenografię w Titanic Studios w Belfaście. Trudno jednoznacznie stwierdzić, co konkretnie powstaje na odgrodzonym terenie. Fani "Gry o tron" przypuszczają, że konstrukcja może być wykorzystana do nakręcenia scen w Królewskiej Przystani, gdzie rozegrana zostanie bitwa o Żelazny Tron.

Oprócz tego można zobaczyć, jak twórcy rozpoczęli naśnieżanie terenów w Moneyglass. W tej niewielkiej północnoirlandzkiej miejscowości nakręcone zostaną prawdopodobnie sceny rozgrywające się w Winterfell.

dkki1q9

Zobacz też: Jak zmieniali się aktorzy "Gry o tron"

Ósmy sezon "Gry o tron" zapowiadany jest jako najbardziej spektakularna odsłona w całej historii serii. Nowe odcinki zostaną wyemitowane w 2019 r.

dkki1q9

Podziel się opinią

Share

dkki1q9

dkki1q9