Trwa ładowanie...
dkvwej1

"Gra o tron" sezon 7: znamy tytuły i opisy trzech pierwszych odcinków

Premiera 7. sezonu "Gry o tron" zbliża się wielkimi krokami. Twórcy postanowili podgrzać atmosferę i zdradzili tytuły oraz opisy trzech pierwszych epizodów serii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Gra o tron"
"Gra o tron" (Materiał prasowy)
dkvwej1

Fani "Gry o tron" z pewnością nie mogą się doczekać startu siódmego sezonu swojej ulubionej produkcji. W tym roku premiera kolejnej serii została przesunięta o kilka miesięcy, dlatego zniecierpliwienie widzów wydaje się całkowicie uzasadnione. Twórcy serialu postanowili dodatkowo podgrzać atmosferę oczekiwania na nową odsłonę serialu, dlatego opublikowali tytuły oraz opisy trzech pierwszych odcinków. Podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów, krótkie zarysy epizodów są bardzo enigmatyczne. Czego zatem możemy spodziewać się na początku siódmej serii "Gry o tron"?

Premierowy odcinek nowej odsłony serialu nosi nazwę "Dragonstone". Jego oficjalny opis wygląda następująco:

dkvwej1

Jon organizuje obronę Północy. Cersei próbuje zrównać szanse. Daenerys wraca do domu.

Z powyższej zapowiedzi wynika, że Matka Smoków po długiej tułaczce dotrze do Westeros, a konkretnie do tytułowego Dragonstone. Cersei z kolei może zacząć szukać sojuszników. Przypomnijmy, że pod koniec szóstego sezonu zasiadła na Żelaznym Tronie.

Drugi epizod zatytułowano "Stormborn". Opis zaprezentowany przez twórców wygląda tak:

Do Daenerys przybywa niespodziewany gość. Jon zmaga się z buntem. Tyrion planuje podbój Westeros.

dkvwej1

Tytuł odcinka odnosi się do Daenerys, która według legendy przyszła na świat podczas burzy. O jakiego niespodziewanego gościa chodzi w opisie? Być może będzie nim Jon Snow. Spotkanie tych dwóch postaci w siódmym sezonie "Gry o tron" jest niemal pewne. Wspomniany bunt z kolei może mieć coś wspólnego z próbami zjednoczenia północy.

Ostatni tytuł zdradzony przez twórców serialu to "The Queen's Justice". Opis trzeciego odcinka poniżej:

Daenerys przewodzi w sądzie. Cersei oddaje podarunek. Jaimie uczy się na swoich błędach.

dkvwej1

Tytuł epizodu mówi o bliżej nieokreślonej sprawiedliwości królowej. Może on odnieść się zarówno do Cersei, jak i do Matki Smoków. Tajemniczo wygląda również dalsza część zapowiedzi. Nie wiadomo, jaki podarunek ma zwrócić Cersei, ani na jakich błędach zacznie uczyć się Jamie.

Premierowa odsłona "Gry o tron" zostanie pokazana w nocy z 16 na 17 lipca na antenie HBO. Kolejne odcinki emitowane będą co tydzień.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dkvwej1

Podziel się opinią

Share
dkvwej1
dkvwej1