Trwa ładowanie...
d44k52u

"Gra o tron" sezon 7: jest pierwszy zwiastun! Zobacz zapowiedź największego serialowego wydarzenia roku

HBO pokazało właśnie pierwszy oficjalny zwiastun 7. sezonu "Gry o tron". Półtoraminutowy klip utrzymany jest w tajemniczej atmosferze i skupia się na postaciach, które prawdopodobnie okażą się kluczowe dla fabuły nadchodzącej serii. W trailerze można zobaczyć Jona Snowa, Daenerys oraz Cersei. Zobacz już teraz zapowiedź 7. sezonu "Gry o tron".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z serialu "Gra o tron", HBO
Kadr z serialu "Gra o tron", HBO (Materiały prasowe)
d44k52u

Najnowsza odsłona "Gry o tron" to bez dwóch zdań największe serialowe wydarzenie tego roku. Miłośnicy produkcji odliczają dni do premiery odcinka otwierającego jej 7. sezon. Stacja HBO opublikowała właśnie pierwszy oficjalny zwiastun kontynuacji swojego najsłynniejszego tytułu. Choć klip utrzymany jest w spokojnej i nieco mrocznej atmosferze, możemy być pewni, że czekają nas wielkie emocje.

Zapowiedź prezentuje troje bohaterów - Cersei Lannister (Lena Headey), Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) i Jona Snowa (Kit Harington) przemierzających korytarze w drodze na tron. Całości towarzyszy piosenka o wymownym tytule „Sit Down” zespołu James.

d44k52u

To pierwszy tak obszerny materiał zapowiadający 7. sezon "Gry o tron". Wcześniej HBO zaznaczało premierę nowych odcinków bardzo krótkimi wstawkami w materiałach promocyjnych. Oprócz tego w sieci pojawiały się różne doniesienia z planu zdjęciowego serialu. Fanom udało się zdobyć fotografie przedstawiające spotkanie Jona Snowa z Daenerys, co już uznano za jedno z kluczowych wydarzeń nadchodzącej serii.

Co ciekawe, kilka dni temu w mediach pojawiła się wypowiedź Nikolaja Costera-Waldau’a - odtwórcy roli Jaime'go Lannistera, który zdradził, że Cersei doczeka się w 7. sezonie "Gry o tron" nowego adoratora:

- Jamie nie jest podobny do swojej siostry czy brata, całe swoje życie spędził na polu bitwy, zna ludzkie słabości i potrafi kochać bezwarunkowo - ponieważ bezwarunkowo kocha swoją siostrę. Plus, nie ma wokół niej żadnych innych zalotników. Cóż, to akurat nieprawda... ale musi pójść naprzód i zająć miejsce ojca. Wow, miałem właśnie wyjawić coś odnośnie 7. sezonu i pomyślałem: "Co ja robię?"

d44k52u

Premiera 7. sezonu "Gry o tron" już 16 lipca. Seria składać będzie się z siedmiu epizodów.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d44k52u

Podziel się opinią

Share
d44k52u
d44k52u