Trwa ładowanie...
dqze12b

"Gra o tron" sezon 7 - HBO zmienia zasady. Tym sposobem uda się zapobiec spoilerom?

HBO nie chce powtarzać błędów z przeszłości. Stacja robi teraz wszystko, aby przed oficjalną premierą fabuła najnowszego sezonu "Gry o tron" pozostała tajemnicą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kadr z serialu "Gra o tron", HBO
Kadr z serialu "Gra o tron", HBO (Materiały prasowe)
dqze12b

Siódmy sezon "Gry o tron" to bez wątpienia najmocniej wyczekiwania telewizyjna premiera tego roku. Widzowie zachodzą w głowę, co tym razem przygotują dla nich producenci kultowego serialu. Nie jest tajemnicą, że robią wszystko, aby odkryć jak najwięcej przecieków z planu. Trzeba przyznać, że do tej pory nie było to trudne zadanie. Wystarczyło poczekać, aż dziennikarze otrzymają dostęp do nowych odcinków. Było niemal pewnym, że recenzje, streszczenia i cała masa spoilerów jeszcze przed oficjalną premierą w telewizji przedostanie się do internetu. Najbardziej spektakularną akcją była ta, która wydarzyła się tuż przed startem piątego sezonu. Zanim serial trafił na antenę, w sieci można było obejrzeć aż cztery pełne odcinki.

HBO postanowiło wyciągnąć wnioski i ograniczyć do minimum ryzyko wycieku informacji. Jak podaje portal Entertainment Weekly, stacja zaostrzyła zasady i od tej pory żaden dziennikarz ani krytyk nie może liczyć na dostęp do premierowych odcinków siódmego sezonu "Gry o tron". Choć w Hollywood jest to dość niespotykana praktyka, HBO nie zamierza ustąpić.

Nadchodzący 7. sezon zadebiutuje na antenie 16 lipca. Będą to epizody o długości 71 i - rekordowej - 81 minut. Dotąd najdłuższy był finał 6. odsłony, który trwał 68 minut. Innymi słowy, łącznie czeka nas 7 godzin i 22 minuty opowieści.

Zobacz także: "Gra o tron": tego nie wiedzieliście o serialu

dqze12b

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dqze12b

Podziel się opinią

Share
dqze12b
dqze12b