Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
08-11-2016 10:21

"Gra o tron" sezon 7 – w sieci pojawiły się kolejne spoilery!

Siódmy sezon „Gry o tron” to bez wątpienia najmocniej wyczekiwania telewizyjna premiera przyszłego roku. Widzowie zachodzą w głowę, co tym razem przygotują dla nich producenci kultowego serialu. Nieoczekiwanie do sieci wyciekło mnóstwo szczegółów dotyczących fabuły najnowszej serii! Co zatem prawdopodobnie wydarzy się w siódmym sezonie „Gry o tron”? Uwaga! Czytasz na własną odpowiedzialność!

"Gra o tron" sezon 7 – w sieci pojawiły się kolejne spoilery!Źródło: Materiały prasowe
dnirbf5
dnirbf5

Obszerną listę spoilerów najnowszej odsłony „Gry o tron” opublikował w serwisie Reddit użytkownik o nazwie awayforthelads. Początkowo wiele osób mogło uznać jego doniesienia za zwykłe domysły fana serialu, który snuje różne spiskowe teorie wokół jego fabuły. Przedstawione spoilery zostały jednak po części potwierdzone przez serwis WatchersOnTheWall, który opublikował wiele zdjęć z planu zdjęciowego serialu. Zaraz po tym konto użytkownika portalu Reddit zostało natychmiastowo usunięte.HBO jak na razie milczy w sprawie przecieku. Jeśli ten jednak okaże się prawdziwy, widzów czeka naprawdę sporo emocji!

„Gra o tron sezon” 7 – co może się wydarzyć? [SPOILERY]

Według opublikowanych w sieci szczegółów dotyczących fabuły siódmego sezonu „Gry o tron”, Cersei, Dany i Jon połączą siły, by wspólnie pokonać Białych Wędrowców. Jon odmówi Daenerys złożenia pokłonu, ale jednocześnie zrzeknie się swojego tytułu Króla Północy.

Jednym z najciekawszych wydarzeń siódmego sezonu „Gry o tron” będzie prawdopodobnie spotkanie Cersei, Tyriona, Jona, Daenerys, Joraha, Varysa i Missandeii, Qyburna, Gregora Clegane’a oraz Hounda w Smoczej Jamie. Jon za pomocą nieumarłych dowie się, czy Siedem Królestw faktycznie musi zjednoczyć się przeciwko Nocnemu Królowi.

dnirbf5

Cersei zgodzi się pomóc, ale w ostatniej chwili wycofa swoje wojska. W tym momencie Jaime Lannister całkowicie przestanie ufać swojej siostrze i sam wyruszy wspomóc wojska walczące na północy. Co więcej Cersei zajdzie w ciążę! Ojcem dziecka prawdopodobnie będzie Jamie. W dalszej części sezonu bohaterka poroni.

Jon wyruszy na walkę z armią umarłych. Pomoże mu w tym zespół złożony m.in. z Tormunda Gianstbane’a, Bericia Dondarriona, Ogara, Thorosa i Joraha. W trakcie walk na zamarzniętym jeziorze zabity zostanie Thoros. Śmierć poniesie również Benjen Stark, który będzie chciał uchronić Jona.

Grupą śmiałków uratuje Daenerys ze swoimi trzema smokami. Jeden z nich zostanie jednak zabity przez Nocnego Króla. Na szczęście Matka Smoków wskrzesi zwierzę, które od tego momentu będzie ziać niebieskim płomieniem. Smok użyje tej mocy do zniszczenia muru.

„Gra o tron” sezon 7 – co jeszcze czeka na widzów?

Pewne jest, że dojdzie do spotkania Jona i Daenerys. Wiele wskazuje również na to, że bohaterowie zostaną parą! Do serialu powróci również postać Gendry’ego. Wiele ciekawego wydarzy się też w wątku poświęconemu Aryi Stark. Dziewczyna weźmie sobie za cel kolejnych przedstawicieli rodu Freyów. Littlefinger wciąż będzie manipulował Sansą. Bohater prawdopodobni zginie jednak z rąk Aryi!

dnirbf5

Lady Olenna przyzna się Jamiemu do zabicia Joffreya. Mężczyzna pozwala jej odebrać sobie życie przez wypicie trucizny.
Samwell domyśli się, kim tak naprawdę jest Jon. Gilly dowie się z kolei, że prawdziwym ojcem bohatera jest Rhaegar, którego pierwsze małżeństwo zostało anulowane, a on sam ożenił się ponownie z Lyanną Stark.

Euron Greyjoy zniszczy flotę Ashy. Theon spotka się z Jonem. Stark wyruszy na ratunek Sansie.

Najnowszy sezon „Gry o tron” pojawi się w telewizji prawdopodobnie w połowie 2017 roku. Wiadomo, że najnowsza seria produkcji liczyć będzie tylko siedem odcinków.

dnirbf5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnirbf5