Trwa ładowanie...

"Gra o tron": Rory McCann mieszkał w namiocie i kradł jedzenie. Ledwo udało mu się przetrwać

Rory McCann, znany z roli Sandora "Ogara" Clegane’a w serialu "Gra o tron", nie miał łatwego życia. Aktor przez pewien czas mieszkał w namiocie i musiał walczyć o przetrwanie.

Share
"Gra o tron": Rory McCann mieszkał w namiocie i kradł jedzenie. Ledwo udało mu się przetrwać
Źródło: Getty Images
d113hzr

Rory McCann zdobył popularność za sprawą serialu "Gra o tron", w którym wcielił się w rolę Sandora "Ogara" Clegane. Był jednym z kilku aktorów, którzy pojawili się we wszystkich 8 sezonach. Zanim jednak stał się gwiazdorem popularnej produkcji HBO, ledwo wiązał koniec z końcem.

McCann wystąpił w specjalnym odcinku "Gry o tron", gdzie pojawili się odtwórcy z poprzednich sezonów wraz z obecnymi gwiazdami. Aktor opowiedział m.in. jak wyglądało jego życie na Islandii, zanim los się do niego uśmiechnął.

d113hzr

- Żyłem w namiocie, dosłownie, zdarzało się, że podkradałem jedzenie. Z czasem udało mi się zdobyć jakąś pracę i wszystko poukładać. Po latach okazało się, że wiozą mnie luksusowymi samochodami i występuję w jednym z najlepszych seriali na świecie. To zaskakujące, jak wszystko może się zmienić. Coś wspaniałego - powiedział McCann.

- Po czasie wróciłem na Islandię, by móc w końcu opłacić karę w bibliotece - dodał.

Światowa premiera specjalnego odcinka "Gry o tron" zapowiadana jest na 2 grudnia.

ZOBACZ TAKŻE: Finał "Gry o Tron". Do sieci trafiły zdjęcia, które wywołały burzę

d113hzr

Podziel się opinią

Share
d113hzr
d113hzr