Trwa ładowanie...

"Gra o tron": Powstanie kolejny prequel serialu. Opowiadać będzie o rodzie Targaryen

"Gra o tron" prawdopodobnie doczeka się spin-offu. Serwis "The Hollywood Reporter" donosi, że stacja HBO zamówiła kolejny prequel serialu.

Share
"Gra o tron": Powstanie kolejny prequel serialu. Opowiadać będzie o rodzie Targaryen
Źródło: Materiały prasowe
d18cnql

"Gra o tron". Powstanie kolejny prequel o rodzie Targaryen

Kilka miesięcy temu wyemitowano ostatni odcinek "Gry o tron". Jednak popularność serialu sprawiła, że HBO nie zamierza rezygnować z tej marki. "The Hollywood Reporter" informuje, że stacja jest bardzo bliska podpisania umowy na emisję nowego serialu, którego akcja odbywać się będzie w uniwersum "Gry o tron". Produkcja ma opowiadać historię rodu Targaryenów i rozgrywać się będzie 300 lat przed wydarzeniami z serialu.

Za scenariusz nowej "Gry o tron" odpowiadają George R.R. Martin i Ryan Condal. Serial ma być oparty na powieści "Ogień i krew", która jest kroniką historyczną o przeszłości krainy Westeros.

d18cnql

"Gra o tron". Trwają pracę nad "Długą nocą"

W czerwcu HBO ogłosiło, że rozpoczęły się już prace nad pierwszym z zapowiadanych prequeli "Gry o tron". Jego robocza nazwa brzmi "Długa noc". Akcja ma odbywać się tysiące lat przed wydarzeniami z oryginalnej wersji serialu. Zdjęcia do nadchodzącej produkcji rozpoczęły się w Irlandii Północnej.

Ujawniono również obsadę nowego serialu. Wystąpią w nim m.in. Naomi Watts, Miranda Richardson, Josh Whitehouse, Denise Gough, Naomi Ackie, Toby Regbo, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley i Alex Sharp.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdor "Gry o tron": Mam rodzinę w Polsce! Warszawa mnie zaskoczyła

d18cnql

Podziel się opinią

Share
d18cnql
d18cnql