Trwa ładowanie...
ycipk-2y6zzk

"Gra o tron": obejrzyj zwiastun finałowego odcinka. Koniec jest bliski

"Gra o tron" przez 9 lat dostarczyła widzom masę emocji. Przed nami jeszcze tylko jeden odcinek, który rozstrzygnie, kto zasiądzie na żelaznym tronie. Jedno jest pewne: niczego nie można być pewnym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Gra o tron" - premiera finałowego odcinka już w najbliższą niedzielę
"Gra o tron" - premiera finałowego odcinka już w najbliższą niedzielę (Materiały prasowe)
ycipk-2y6zzk

Amerykanie obejrzą 6., a zarazem ostatni odcinek 8. sezonu "Gry o tron" w niedzielę 19 maja. W Polsce najszybciej będzie to można zrobić (oficjalnie i legalnie) w poniedziałek o 3 w nocy. Żadnego fana "Gry o tron" nie trzeba przekonywać do wczesnego wstawania, szczególnie po tym, co działo się w 5. odcinku.

Zwiastun finału oczywiście nie zdradza przebiegu ostatniego odcinka. Buduje jednak napięcie i nie pozostawia złudzeń, że czeka nas kluczowa konfrontacja. Na polu walki została już tylko garstka bohaterów mogących zasiąść na żelaznym tronie.

ycipk-2y6zzk

Zobacz także: "Gra o tron": 8 rzeczy, które mogły wam umknąć w 5. odcinku 8. sezonu

Co ciekawe, zwiastun nie pokazuje wszystkich postaci, które występują w "Grze o tron" od 2011 r. I dożyły do finału, co w przypadku tego serialu jest nie lada sztuką.

Półminutowy klip jest już rozkładany na czynniki pierwsze przez fanów. Jedna z teorii zakłada, że Daenerys będzie miała troje rywali do tronu, bo właśnie tylu głównych bohaterów widać w zwiastunie. Nie zapominajmy jednak, że "Gra o tron" od samego początku szczyci się nieprzewidywalnością.

Obejrzyj: "Gra o tron". Tak zmienili się aktorzy serialu

ycipk-2y6zzk
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2y6zzk

ycipk-2y6zzk
ycipk-2y6zzk