Trwa ładowanie...

"Gra o tron": obejrzyj zwiastun finałowego odcinka. Koniec jest bliski

"Gra o tron" przez 9 lat dostarczyła widzom masę emocji. Przed nami jeszcze tylko jeden odcinek, który rozstrzygnie, kto zasiądzie na żelaznym tronie. Jedno jest pewne: niczego nie można być pewnym.

Share
"Gra o tron": obejrzyj zwiastun finałowego odcinka. Koniec jest bliski
Źródło: Materiały prasowe
d2r8bfu

Amerykanie obejrzą 6., a zarazem ostatni odcinek 8. sezonu "Gry o tron" w niedzielę 19 maja. W Polsce najszybciej będzie to można zrobić (oficjalnie i legalnie) w poniedziałek o 3 w nocy. Żadnego fana "Gry o tron" nie trzeba przekonywać do wczesnego wstawania, szczególnie po tym, co działo się w 5. odcinku.

Zwiastun finału oczywiście nie zdradza przebiegu ostatniego odcinka. Buduje jednak napięcie i nie pozostawia złudzeń, że czeka nas kluczowa konfrontacja. Na polu walki została już tylko garstka bohaterów mogących zasiąść na żelaznym tronie.

d2r8bfu

Co ciekawe, zwiastun nie pokazuje wszystkich postaci, które występują w "Grze o tron" od 2011 r. I dożyły do finału, co w przypadku tego serialu jest nie lada sztuką.

Półminutowy klip jest już rozkładany na czynniki pierwsze przez fanów. Jedna z teorii zakłada, że Daenerys będzie miała troje rywali do tronu, bo właśnie tylu głównych bohaterów widać w zwiastunie. Nie zapominajmy jednak, że "Gra o tron" od samego początku szczyci się nieprzewidywalnością.

Obejrzyj: "Gra o tron". Tak zmienili się aktorzy serialu

d2r8bfu

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2r8bfu
d2r8bfu