Trwa ładowanie...

"Gra o tron": nie widziałeś nic podczas bitwy o Winterfell? Zobacz jeszcze raz! [WIDEO]

Część widzów skarżyła się, po obejrzeniu 3. odcinka 8. sezonu "Gry o tron", że wielka bitwa o Winterfell była pogrążona w ciemnościach. Teraz na YouTube'ie znalazła się kompilacja scen rozjaśnionych o kilka tonów.

d1bg6gs
d1bg6gs

Wszyscy fani kultowej "Gry o tron" czekali z wielkim niepokojem na ostatni odcinek. W bitwie o Winterfell mogli umrzeć ważni bohaterowie. Po pierwsze dlatego, że to "Gra o tron", więc twórcy nie wahają się "zabierać" naszych ukochanych postaci, a po drugie zbliżamy się do półmetka ostatniego sezonu produkcji, więc czas się pożegnać.

Jednak część widzów westchnęła z rozczarowaniem po tym, jak nocna bitwa okazała się... za ciemna. Ciężko było obserwować szczegóły walki, sceny w krypcie były niemal nieczytelne, a bójka smoków trudna do śledzenia. Jedni twierdzili, że to błąd postprodukcji, inni zalecali odpowiednio ustawić telewizory i zasłonić okna.

Teraz na YouTube'a trafił krótki klip wideo, który prezentuje kilka scen rozjaśnionych o parę tonów. Można zauważyć różnicę między oryginałem a scenami z większą ilością światła.

d1bg6gs

Co wam się bardziej podoba?

Youtube.com
Źródło: Youtube.com
d1bg6gs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bg6gs