Trwa ładowanie...

”Gra o tron”: HBO pozywa mieszkańców Kanady za piracenie serialu na torrentach

HBO pozywa mieszkańców Kanady za darmowe pobieranie serialu z torrentów. Według danych firmy Muso serial został pobrany nielegalnie 54 milionów razy, podczas gdy oficjalnie oglądało 17 milionów widzów.

”Gra o tron”: HBO pozywa mieszkańców Kanady za piracenie serialu na torrentachŹródło: Materiały prasowe
dalufef
dalufef

”Gra o tron”: Nielegalnie pobieranie serialu z torrentów

Gra o tron" od kilku lat nie tylko cieszy się ogromną popularnością, ale znana jest również jako jeden z najbardziej piraconych seriali. (Sprawdź naszą najnowszą recenzję)

Firma Muso zajmująca się danymi dotyczącymi piractwa internetowego opublikowała zbiór danych, z którego wynika, że “Gra o tron” została ściągnięta nielegalnie aż 54 milion razy. Serial oficjalnie oglądało “zaledwie” 17 milionów widzów.

Statystyki firmy pokazują również, że piraci bardzo szybko rozpoczęli swoje działania. Pobieranie ”Gry o tron” za pośrednictwem torrentów odbywało się już od ostatnich siedmiu sezonów. To właśnie one zajmowały czołową pozycję wśród najbardziej piraconych pozycji na całym świecie.

dalufef

“Gra o tron”: HBO pozywa kanadyjskich piratów

Nielegalnie pobieranie “Gry o tron” przyczyniło się do ogromnych strat finansowych HBO. Z tego powodu stacja zaczęła pozywać piratów z Kanady.

Całe Hollywood coraz częściej domaga się kar dla serwisów udostępniających pliki torrent, jak np. Piratesbay.

dalufef
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dalufef