Trwa ładowanie...

"Gra o tron": gigantyczne kolejki po bilety do kina. Nie każdy się załapie

"Gra o tron" na wielkim ekranie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Aby zdobyć bilet na pokaz nowego odcinka, trzeba było zająć kolejkę kilka godzin przed otwarciem kas.
Share
Premierę "Gry o tron" można obejrzeć nie tylko w telewizji
Premierę "Gry o tron" można obejrzeć nie tylko w telewizjiŹródło: Materiały prasowe
d3tgzq4

Pierwszy odcinek ostatniego sezonu "Gry o tron" będzie miał swoją amerykańską premierę już dziś, 14 kwietnia. Polscy widzowie mogą go obejrzeć w nocy z niedzieli na poniedziałek (na HBO GO pojawi się o godz. 3:00) lub poczekać do poniedziałku.15 kwietnia pierwszy odcinek ósmego sezonu "Gry o tron" pojawi się na kanale HBO o 20:10. Oprócz tego sieć kin Helios przygotowała specjalne pokazy na wielkim ekranie. Dokładnie o 19:00 w kinach Helios w całej Polsce zostanie wyświetlony ostatni odcinek siódmego sezonu i pierwszy ósmego "Gry o tron".

Obejrzyj: Jak zmieniali się bohaterowi "Gry o tron" HBO

Helios przygotował równe pule biletów dla abonentów HBO GO oraz pozostałych fanów serialu. Ci pierwsi mogli odbierać wejściówki w sobotę, a reszta musiała poczekać do niedzieli.

d3tgzq4

Zobacz także: ”Gra o Tron” 8. sezon. Powstała aplikacja zdradzająca fabułę odcinków

Organizator informował, że liczba miejsc jest ograniczona, a czynnikiem decydującym będzie kolejność fizycznego odbioru biletów w kinie.

"Zainteresowanie seansem jest ogromne, spodziewamy się kolejek, w związku z tym polecamy pojawienie się w kinie odpowiednio wcześniej" – pisano w oficjalnym komunikacie.Takie przewidywania nie były na wyrost, o czym świadczą zdjęcia i filmiki publikowane w mediach społeczonściowych.

d3tgzq4

W jednym z gdańskich kin kolejka po bilety ustawiła się kilka godzin przed otwarciem centrum handlowego. Fani "Gry o tron" mogli jednak liczyć na sprawną organizację bileterów, bo już po 15 min. wszyscy zainteresowani mieli swoje wejściówki. Zgodnie z regulaminem można się jeszcze zgłaszać po bilety na dodatkowy seans, który rozpocznie się tego samego dnia ok. godz. 22:00.

Ósmy sezon "Gry o tron" będzie się składał z sześciu dłuższych niż zwykle odcinków. Finał epickiej sagi inspirowanej książkami George'a R.R. Martina z cyklu "Pieśń lodu i ognia" nastąpi 19 maja 2019 r.

d3tgzq4

Podziel się opinią

Share
d3tgzq4
d3tgzq4