Trwa ładowanie...
d1z8l2e

”Gra o Tron” 8. sezon. Powstała aplikacja zdradzająca fabułę odcinków

”Gra o Tron” 8.sezon zbliża się coraz większymi krokami. Większość fanów pewnie nie chciałoby sobie psuć niespodzianki, wiedząc, co ma się wydarzyć w finałowej serii. Jednak dla osób o bardziej złośliwym charakterze powstała specjalna strona, która będzie zasypywać waszych znajomych spoilerami z ostatniego sezonu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
”Gra o Tron” 8. sezon. Powstała aplikacja zdradzająca fabułę odcinków
”Gra o Tron” 8. sezon. Powstała aplikacja zdradzająca fabułę odcinków (Materiały prasowe)
d1z8l2e

”Gra o tron” 8. sezon – aplikacja generująca spoilery

Ostatni sezon „Gry o tron” jest już coraz bliżej. Większość wiernych widzów zapewne nie chce znać żadnych spoilerów, a strach przed wyciekiem informacji niektórym spędza sen z powiek. Jednak tym razem tego typu lęk może być bardziej uzasadniony niż kiedykolwiek wcześniej.

W tym celu powstała aplikacja o nazwie Spoiled.io. Specjalna strona internetowa za niewielką opłatą, wynosząca zaledwie 0,99 $, będzie wysyłać spoilery z najnowszych odcinków ”Gry o tron” pod wskazany przez nas numer telefonu. Oczywiście będzie ona zapewniać nadawcy anonimowość. Kolejnym atutem jest fakt, że ewentualne odpowiedzi zwrotne będą wysyłane na podany adres mailowy.

d1z8l2e

Inspiracją do stworzenia aplikacji mającej za zadanie „spoilerowanie” serialu była historia kobiety, który chciała dokonać zemsty na zdradzającym ją kochanku. Każdego poniedziałkowego poranka postanowiła wysyłać mu spoilery dotyczące 6. sezonu ”Gry o tron”.

"Gra o tron" 8. sezon – premiera

Ósmy, finałowy sezon ”Gry o tron” zostanie wyemitowany w nocy z 14 na 15 kwietnia 2019 roku. Serial będzie można obejrzeć na kanale HBO oraz w serwisie HBO GO. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany 16 maja 2019 roku.

d1z8l2e

Podziel się opinią

Share

d1z8l2e

d1z8l2e