Trwa ładowanie...
ycipk-90fyyz

“Gra o tron”: Arya i Sansa połączą siły? Maisie Williams zdradza szczegóły

Ósmy sezon “Gry o tron” wkrótce będzie miał swoją premierę. Maisie Williams zdradziła nieco szczegółów odnośnie fabuły finału serialu oraz relacji Aryi Stark z Sansą, jej siostrą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
“Gra o tron”: Arya i Sansa połączą siły? Maisie Williams zdradza szczegóły
“Gra o tron”: Arya i Sansa połączą siły? Maisie Williams zdradza szczegóły (Materiały prasowe)
ycipk-90fyyz

“Gra o tron”: Arya i Sansa połączą siły?

Maisie Williams, czyli Arya Stark z “Gry o tron”, wypowiedziała się na temat relacji postaci z siostrą Sansą. Wygląda na to, że rodzeństwo będzie walczyć wspólnie. - Niezbyt często widzieliście postacie, które popierały Sansę i jednocześnie nią nie manipulowały. Ostatni sezon był dla niej naprawdę trudny, bo Jon Snow myślał penisem, co jedynie powodowało jej rozgoryczenie. Teraz zobaczycie, jak Arya i Sansa połączą siły i tylko czasami będą potrzebować Jona — zdradziła w rozmowie z "Entertainment Weekly". Podkreśliła też siłę przyjaźni, jaka stworzyła się między nią a Sophie Turner, która gra Sansę.

Zobacz, jak zmienili się bohaterowie "Gry o tron":

ycipk-90fyyz

Aktorka dodała też, że ponownie oglądała pierwszy sezon “Gry o tron”. W ósmym sezonie serialu jest dużo odniesień do pierwszych odcinków i podobieństw między początkiem a końcem produkcji HBO. - Obejrzałam te odcinki także po to, by przypomnieć sobie drogę, którą przebyłam do tej pory. Chciałam, żeby Arya zatoczyła koło i spróbowała dla odmiany czegoś normalnego z czasów, gdy była młodsza. W zasadzie teraz wygląda to, jakby miała podwójną osobowość – jest tak wiele emocji i wspomnień, które powracają, kiedy jesteś z rodziną, a rzeczy, o które walczysz, stają się wówczas zupełnie inne — mówiła.

“Gra o tron”: Wkrótce premiera finału serialu

Ósmy sezon “Gry o tron” będzie ostatnim. Premiera finału hitowego serialu HBO już 15 kwietnia.

ycipk-90fyyz

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-90fyyz

ycipk-90fyyz
ycipk-90fyyz