Trwa ładowanie...
d3i62ug

Górniak i Krupa będą miały wspólne reality-show. Mają już nawet producenta

Wspólne reality-show Joanny Krupy i Edyty Górniak nabiera kształtów i ma już nawet producenta. To Rinke Rooyens, szef firmy Rochstar, odpowiedzialny m.in. za "Taniec z gwiazdami" czy "The Voice of Poland".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Edyta Górniak i Rinke Rooyens
Edyta Górniak i Rinke Rooyens (ONS.pl)
d3i62ug

Odkąd Edyta Górniak przeprowadziła się ze swoim synem Allanem do Los Angeles, zaczęła życie od nowa. Piosenkarka zostawiła w Polsce złe wspomnienia i obecnie skupia się na samych przyjemnościach. Za oceanem znalazła także nową przyjaźń. Diwa i Joanna Krupa polubiły się na tyle, że postanowiły przenieść znajomość także na pole zawodowe.

Panie postanowiły stworzyć wspólne reality-show. Ma ono opowiadać o ich luksusowym życiu w Kalifornii. Jak możemy przeczytać na łamach "Faktu", program ma być nagrywany zarówno w USA, jak i w Polsce. Choć Górniak podobno na początku podchodziła do pomysłu sceptycznie, przekonała ją Krupa.

- Edyta wypytała Joannę, jak ona ocenia swój udział w "The Real Housewives of Miami", jak program wpłynął na jej życie i karierę. Bilans wypadał na plus, więc Edyta uznała, że warto podjąć to ryzyko - zdradziła "Party" znajoma wokalistki.

d3i62ug

Widzowie będą mieli okazję zobaczyć przygotowania Górniak do trasy koncertowej i jej życie z Allanem oraz sądową batalię Joanny Krupy, która walczy o rozwód z mężem. Jak się okazuje, projekt nabiera już kształtów, a chęć wyprodukowania show wyraził Rinke Rooyens.

- Chcę to produkować, bo i Edyta, i Joanna są w ciekawym momencie swojego życia. Każda z nich w pewnym sensie zaczyna nowy rozdział. Jedna niedawno zamieszkała w Los Angeles, drugą czeka rozwód z mężem. Prowadzimy właśnie zaawansowane rozmowy na ten temat. Przede wszystkim szukamy stacji, która byłaby zainteresowana tym projektem. To duża produkcja kręcona głównie w USA, więc niewykluczone, że skorzystamy też z tamtejszego zaplecza technicznego - powiedział na łamach "Party".

Zobacz także: Krupa o reality-show z Górniak: "Nigdy nie mówię nie. Musiałabym pokazać prywatność!"

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

d3i62ug

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3i62ug

Podziel się opinią

Share
d3i62ug
d3i62ug