Trwa ładowanie...

"Glee": Gwyneth Paltrow wygląda identycznie jak jej mama przed laty. Zaskakujące zdjęcie!

Share
"Glee": Gwyneth Paltrow wygląda identycznie jak jej mama przed laty. Zaskakujące zdjęcie!
Źródło: AFP
d3aytek

Stwierdzenie, że dzieci są podobne do rodziców, nie jest niczym zaskakującym i odkrywczym. Gwyneth Paltrow i jej matka, Blythe Danner, nadały mu jednak nowego znaczenia. Zamieszczone przez hollywoodzką gwiazdę zdjęcie wywołało w sieci sensację. O co tyle szumu?

Wszystko za sprawą kadru z serialu "Columbo", w którym przed laty wystąpiła matka popularnej aktorki. W jednym z odcinków produkcji, cieszącej się sympatią także wśród polskich widzów, Danner wcieliła się w postać Janice Benedict. Artystka miała wówczas 29 lat.

Ten epizod z jej życia przypomniał jeden z fanów, a zaskakujące ujęcie z kryminalnej serii zamieściła na profilu społecznościowym Paltrow. Na ujawnionej fotografii widzimy Blythe, wyglądającą dokładnie tak samo, jak obecnie jej córka. Nawet sama Gwyneth była zaskoczona tak uderzającym podobieństwem.

d3aytek

"Okey. To jest dziwne" - skomentowała pod zdjęciem, dodając dopisek: czy to ja czy moja mama.

Rzeczywiście, trudno powiedzieć, kto jest widoczny na fotce. Matka i córka łączy nie tylko pokrewieństwo, ogromny talent aktorski, ale także wygląd. Internauci zwracają uwagę, że obie mają podobnie wystający podbródek, takie same nosy, układy brwi i jednakowy sposób uczesania.

Wy też uważacie, że one są identyczne? Również daliście się nabrać, że na zdjęciu poniżej uwieczniono Gwyneth?

d3aytek

Podziel się opinią

Share
d3aytek
d3aytek