Trwa ładowanie...

Gienek Loska nadal walczy o powrót do zdrowia. "Stan neurologiczny Gienka jest w dalszym ciągu bardzo poważny"

Gienek Loska nieustannie znajduje się pod opieką lekarzy. Jego stan wciąż nie uległ poprawie.

Gienek Loska nadal walczy o powrót do zdrowia. "Stan neurologiczny Gienka jest w dalszym ciągu bardzo poważny"Źródło: AKPA
d25m854
d25m854

Gienek Loska 8 stycznia obchodzi 45. urodziny. Muzyk znany za sprawą programu "X Factor" w maju 2018 r. uległ rozległemu wylewowi krwi do mózgu. Do urazu doszło podczas jego wizyty u matki na Białorusi.

Artysta przeszedł operację i przez kilka miesięcy przebywał w śpiączce. Obecnie jest w trakcie kosztownej rehabilitacji. Jego przyjaciele oraz Polska Fundacja Muzyczna apelują o wsparcie finansowe.

Zobacz: W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Dagmara Kaźmierska "Królowa życia": Kiedyś byłam sprzątaczką"

"Gienek heroicznie walczy o zdrowie, nieustannie w tej walce pomagamy mu od pierwszego dnia choroby. Stan neurologiczny Gienka jest w dalszym ciągu bardzo poważny, dlatego artysta wymaga nieustającej kompleksowej, kosztownej opieki dla pacjenta leżącego. Dzięki środkom, które przekazujecie na konto Gienka, Polska Fundacja Muzyczna zapewnia mu leki, środki pielęgnacyjne, specjalne żywienie medyczne i, jeśli potrzeba, profesjonalną opiekę. Gienka odwiedzają regularnie masażyści, wolontariuszka Agnieszka jeździ z Polski na Białoruś z brakującymi lekami, odżywkami" - czytamy w oświadczeniu fundacji na Facebooku.

d25m854

Gienek Loska porozumiewa się tylko oczami. Namiętnie słucha audiobooków i muzyki. Jego partnerka Agnieszka Stawicka wierzy, że to usprawnia jego terapię.

- Robimy wszystko, by doszedł do siebie, ale to nie będzie tak, że się obudzi, wstanie i wyjdzie na scenę. Mam jednak nadzieję, że jeszcze pośpiewa. Jesteśmy cały czas dobrej myśli. Giena to czuje i wie - powiedziała w rozmowie z portalem Onet.

Życzymy zdrowia i trzymamy kciuki,

d25m854
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25m854