Trwa ładowanie...

Gessler pochwaliła się obrączką. To małe cudeńko

"Nie mogę się na nią napatrzeć" - pisze Gessler i trudno mieć jej to za złe. Pokazała, co dostała od swojego wieloletniego partnera.

Share
Magda Gessler jest rozpieszczana przez partnera. I to jak!
Magda Gessler jest rozpieszczana przez partnera. I to jak!Źródło: AKPA
d2war0a

Magda Gessler od ponad 10 lat przeprowadza rewolucje w restauracjach na terenie Polski. Pomaga właścicielom wyjść z kryzysu, niejednokrotnie pomagając im także w życiu prywatnym, uczuciowym. Ona sama od ponad dekady jest w związku, choć jest to bardzo nietypowa, można nawet pokusić się o stwierdzenie, szalona relacja. Magdę Gessler i Waldemara Kozerawskiego dzieli na co dzień ocean. Ona prowadzi program dla TVN-u, on klinikę medycyny estetycznej w Toronto.

"Mamy dla siebie niewiele czasu, dlatego nie tracimy go na idiotyczne kłótnie" - przyznaje Gessler. Z Waldemarem spędziła ostatnio długi czas na Fuerteventurze. Wróciła nie tylko naładowana energią, ale z wyjątkowym prezentem.

Zobacz: Restauracja Magdy Gessler otwarta. Sama Gessler pisze: odcinam się. Pojechaliśmy na miejsce

Gessler i Kozerawski lubią obdarowywać się prezentami. Gwiazda pochwaliła się, że niedawno partner sprezentował jej piękną obrączkę.

"Na zdjęciu widnieje obrączka, którą ostatnio dostałam od Waldka. Nie mogę się na nią napatrzeć. Dziękuje Ci bardzo Walduś" - napisała.

d2war0a

Biżuteria pochodzi z kolekcji Tiffany & Co, legendarnej firmy jubilerskiej, która wyjątkowo ceni swoje produkty. Za złotą obrączkę z ich sklepu trzeba zapłacić od 600 do nawet 2 tys. dolarów. Obrączki podobne tej, którą widać na palcu restauratorki można znaleźć za 1400 dolarów, czyli ponad 5 tys. złotych.

Piękny, kosztowny gest, prawda?

d2war0a

Podziel się opinią

Share
d2war0a
d2war0a