Gessler trzyma w ręce papieros. Wystosowała apel do wszystkich kobiet

Magda Gessler napisała o swoim stosunku do papierosów
Magda Gessler napisała o swoim stosunku do papierosów
Źródło zdjęć: © fot. AKPA
Kamil Dachnij

22.03.2021 08:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler w swoim ostatnim wpisie na Instagramie poruszyła nieco inny temat niż dotychczas. Gwiazda wypowiedziała się na temat palenia papierosów. Wspomniała o nich w kontekście swojej nieżyjącej matki.

Życie Magdy Gessler zdominowane jest ostatnio przez sprawy rodzinne. Jej córka, Lara Gessler, w październiku urodziła córkę. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” oszalała na punkcie malutkiej Neny. Określiła ją jako "najpiękniejszą lalkę na świecie". Nic więc dziwnego, że chętnie publikuje jej zdjęcia na Instagramie. Jak sama przyznała, narodziny wnuczki miały także wpływ na jej relacje z Larą. "Lara jest matką jak z bajki. Takich kobiet już nie ma" - powiedziała jakiś czas temu w wywiadzie z "Plejadą".

O ile kilka ostatnich wpisów związanych było z jej pociechami, teraz Gessler postanowiła poruszyć inny temat. Opublikowała zdjęcie, gdzie widzimy ją z papierosem. Jednak nie oznacza to, że gwiazda nagle dorobiła się nałogu. Wręcz przeciwnie. W swoim opisie zawarła ważne przesłanie. Już na wstępie zaznacza, że kobiety mają mylne wyobrażenie na temat papierosów. "Wielu kobietom wydaje się, że z papierosem wyglądają atrakcyjnie. Potem się uzależniają… Potem ze zdrowiem mają poważne kłopoty…" – zaczęła restauratorka, dodając w następnym zdaniu, że właśnie w taki sposób straciła mamę.

"Proszę was bardzo. Mimo że nawet ja z papierosem wyglądam ciekawie, nigdy nie paliłam i nie będę palić. Mama wypaliła za mnie wszystkie papierosy świata. Tak trochę zmieniam dotychczasowe tematy, bo ten też zabija. Proszę was, nie dajcie się skusić. To zdjęcie to… kusząca prowokacja" – napisała.

Internauci w komentarzach chwalą Gessler za to, że poruszyła taki temat. "Królowa przemówiła. W pełni się zgadzam!!", "Bardzo ważne przesłanie na dziś", "Masz świętą rację. Ja też nigdy nie zapaliłam i nie zapalę" – napisali między innymi. Kilka osób podzieliło się też swoją historią rzucenia nałogu.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także