Trwa ładowanie...
d4ke1iw

Gessler chce stworzyć rodzinne imperium. Znamy plany restauratorki

Rodzina Gesslerów to mistrzowie w kuchni. Magda Gessler cieszy się, że dzieci poszły w jej ślady.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Magda Gessler z córką i partnerem
Magda Gessler z córką i partnerem (Instagram.com)
d4ke1iw

Magda Gessler to najbardziej znana restauratorka w Polsce. Jej dzieci są równie zdolne jak matka. Zarówno Lara, jak i Tadeusz poszli w ślady mamy. Gwiazda TVN coraz częściej pokazuje też swoje pociechy w mediach społecznościowych. Dlaczego?

- Mówi się, że Magda poprowadzi z synem show, będący połączeniem kulinariów i rodzinnych opowieści, a z córką chce wydać książkę - zdradza informator "Party".

d4ke1iw

Restauratorka na razie nie potwierdza tych informacji. Sugeruje natomiast, że w najbliższym czasie chciałaby zwolnić tempo.

- Przychyliłabym im nieba, ale w naszym trio każdy jest szalenie niezależany, ambitny i sam pracuje na swoje nazwisko. Moje dzieci do wszystkiego dochodzą same, bo tak chcą - podsumowuje Gessler.

Prowadząca "Kuchnne rewolucje" zapewnia również, że nie zamierza przechodzić na emeryturę.

- Takiego słowa nie ma w moim słowniku. Mam kontrakty podpisane na trzy lata do przodu. Praca i nowe projekty są najlepszym dowodem na to, że jeszcze się na nią nie wybieram - dodaje.

d4ke1iw

Chcielibyście zobaczyć program z Gessler i jej dziećmi?

ZOBACZ TAKŻE: Gessler ostro o daniu uczestniczki MasterChefa: "Nie mam ochoty tego próbować"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4ke1iw

Podziel się opinią

Share
d4ke1iw
d4ke1iw