Trwa ładowanie...
złote globy
11-01-2011 12:58

Gala rozdania Zlotych Globów na żywo!

Gala rozdania Zlotych Globów na żywo!Źródło: HBO
d3t7qdf

W niedzielę, 16 stycznia o godz. 2:00 w nocy HBO pokaże transmisję z 68. ceremonii rozdania Złotych Globów.

Skróconą relację z tego wydarzenia będzie można również obejrzeć 22, 26 i 27 stycznia w HBO2.

W tym roku HBO otrzymało 12 nominacji do Złotych Globów – najwięcej spośród stacji telewizyjnych. Wśród nominowanych produkcji HBO znalazły się: Zakazane imperium, Temple Grandin, Jack, jakiego nie znacie, The Special Relationship, Wyposażony i Pacyfik.

Przyznawane od 1944 roku nagrody Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej są obok Oscarów jednymi z najbardziej cenionych wyróżnień w przemyśle filmowym. W 1956 roku po raz pierwszy wręczono je twórcom telewizyjnym. Od tego momentu są niezwykle pożądanymi nagrodami w środowisku filmowo-telewizyjnym, wyrazem najwyższego uznania dla ekip aktorskich i realizatorskich. Złote Globy traktowane są także jako najlepsza prognoza przed ceremonią wręczenia Oscarów.

d3t7qdf

Spośród 12 nominacji do tegorocznych Złotych Globów, jakie przyznano HBO, po trzy nominacje zdobył serial Zakazane imperium oraz film Temple Grandin. Zakazane imperium otrzymało nominacje w kategorii najlepszy serial obyczajowy, najlepszy aktor pierwszoplanowy w serialu obyczajowym – Steve Buscemi oraz najlepsza aktorka drugoplanowa – Kelly Mcdonald. Premiera serialu już dziś, 10 stycznia o godz. 20.10 w HBO. Film Temple Grandin otrzymał nominacje do Złotych Globów w kategoriach: najlepszy mini-serial lub film telewizyjny, najlepsza aktorka pierwszoplanowa w mini-serialu lub filmie telewizyjnym oraz najlepszy aktor drugoplanowy – David Strathairn. Film aktualnie można oglądać w HBO - najbliższa emisja w piątek, 14 stycznia o godz. 14.45.

Kolejne nominacje do Złotych Globów wśród produkcji HBO trafiły do filmu Jack, jakiego nie znacie, produkcji The Special Relationship, po jednej dla seriali Wyposażony i Pacyfik. Jack, jakiego nie znacie otrzymał nominację w kategorii najlepszy mini-serial lub film telewizyjny oraz najlepszy aktor w mini-serialu lub filmie telewizyjnym – Al Pacino. Polska premiera filmu odbędzie się w niedzielę, 23 stycznia o godz. 20.10 w HBO.

The Special Relationship otrzymał nominację w kategorii najlepszy aktor w mini-serialu lub filmie telewizyjnym – Dennis Quaid oraz najlepsza telewizyjna aktorka drugoplanowa – Hope Davis. Thomas Jane z serialu Wyposażony otrzymał nominację w kategorii najlepszy aktor w serialu komediowym lub musicalu, a serial Pacyfik został nominowany w kategorii najlepszy mini-serial lub film telewizyjny. Drugi sezon Wyposażonego można oglądać aktualnie w HBO Comedy, a Pacyfik pojawi się ponownie w HBO2 w lutym. Premiery obu serialu odbyły się w 2010 roku w HBO.

Tegoroczna 68. ceremonia rozdania Złotych Globów odbędzie się w hotelu Beverly Hilton w Los Angeles.

d3t7qdf

Bezpośrednia relacja będzie miała miejsce w niedzielę, 16 stycznia o godz. 02:00 w nocy w HBO. Skrócone relacje z gali będzie można również obejrzeć 22 stycznia o godz. 18.10, 26 stycznia o godz. 16.20 i 27 stycznia o godz. 08.05 w HBO2.

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d3t7qdf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t7qdf