Trwa ładowanie...
d36euka

Fryderyki 2019: Magda Mołek zachwyciła podczas gali rozdania nagród

Fryderyki 2019 rozdane! Artyści otrzymali najważniejsze nagrody muzyczne w Polsce, a Magda Mołek jak zwykle nie zawiodła i z wielką klasą poprowadziła galę w Katowicach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Mołek postawiła na oryginalny wizerunek. Nie było eleganckiej sukni i szpilek
Magda Mołek postawiła na oryginalny wizerunek. Nie było eleganckiej sukni i szpilek (ONS.pl)
d36euka

Magda Mołek jest jedną z najbardziej lubianych polskich dziennikarek, a jej stylizacje za każdym razem robią wrażenie. Tak było też i podczas rozdania Fryderyków.

ZOBACZ TAKŻE: Baby boom 2019! Która gwiazda zarobi najwięcej na macierzyństwie?

Magda Mołek zdecydowała się na czerwoną sukienkę z wzorem. Kreacja była na tyle oryginalna, że trudno było oderwać wzrok od dziennikarki. Delikatny makijaż i rozwiana fryzura były idealnym dopełnieniem całej stylizacji. Jest coś jeszcze. W oczy rzucały się błyszczące, dość ciężkie kozaki, które odkrywała sukienka. Odważny wybór, ponieważ błyszcząca struktura może kojarzyć się z kiczowatym lateksem. Jednak całość wyglądała znakomicie!

Fot. Lukasz Kalinowski / East News Katowice 09.03.2019 25 Gala rozdania muzycznych nagrod Fryderyki 2019 w Katowicach
n/z: Magda Molek East News
Fot. Lukasz Kalinowski / East News Katowice 09.03.2019 25 Gala rozdania muzycznych nagrod Fryderyki 2019 w Katowicach n/z: Magda Molek

Gala rozdania Fryderyków została zorganizowana z wielkim rozmachem. Oto, kto otrzymał najważniejsze nagrody muzyczne w Polsce.

d36euka

Magda Mołek w ten weekend miała poprowadzić z Marcinem Mellerem "Dzień Dobry TVN". Dziennikarkę zastąpiła ostatecznie Anna Kalczyńska.

Oglądaliście relację z Frederyków na TVN-ie?

Magda Mołek kadr z programu
Magda Mołek
d36euka

Podziel się opinią

Share

d36euka

d36euka