Trwa ładowanie...
ycipk-931u8g

Fryderyki 2019: Magda Mołek zachwyciła podczas gali rozdania nagród

Fryderyki 2019 rozdane! Artyści otrzymali najważniejsze nagrody muzyczne w Polsce, a Magda Mołek jak zwykle nie zawiodła i z wielką klasą poprowadziła galę w Katowicach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Mołek postawiła na oryginalny wizerunek. Nie było eleganckiej sukni i szpilek
Magda Mołek postawiła na oryginalny wizerunek. Nie było eleganckiej sukni i szpilek (ONS.pl)
ycipk-931u8g

Magda Mołek jest jedną z najbardziej lubianych polskich dziennikarek, a jej stylizacje za każdym razem robią wrażenie. Tak było też i podczas rozdania Fryderyków.

ZOBACZ TAKŻE: Baby boom 2019! Która gwiazda zarobi najwięcej na macierzyństwie?

ycipk-931u8g

Magda Mołek zdecydowała się na czerwoną sukienkę z wzorem. Kreacja była na tyle oryginalna, że trudno było oderwać wzrok od dziennikarki. Delikatny makijaż i rozwiana fryzura były idealnym dopełnieniem całej stylizacji. Jest coś jeszcze. W oczy rzucały się błyszczące, dość ciężkie kozaki, które odkrywała sukienka. Odważny wybór, ponieważ błyszcząca struktura może kojarzyć się z kiczowatym lateksem. Jednak całość wyglądała znakomicie!

Fot. Lukasz Kalinowski / East News  Katowice 09.03.2019   25 Gala rozdania muzycznych nagrod Fryderyki 2019 w Katowicach
n/z: Magda Molek East News
Podziel się

Gala rozdania Fryderyków została zorganizowana z wielkim rozmachem. Oto, kto otrzymał najważniejsze nagrody muzyczne w Polsce.

Magda Mołek w ten weekend miała poprowadzić z Marcinem Mellerem "Dzień Dobry TVN". Dziennikarkę zastąpiła ostatecznie Anna Kalczyńska.

ycipk-931u8g

Oglądaliście relację z Frederyków na TVN-ie?

Magda Mołek kadr z programu
Podziel się
ycipk-931u8g
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-931u8g

ycipk-931u8g
ycipk-931u8g