Trwa ładowanie...
d4ma8bg

Franek z "Love Island" świętuje urodziny. Obok niego nie ma Marietty

Franek z "Love Island. Wyspa miłości" obchodzi dziś 26. urodziny. Pretekst do świętowania zatem jest. Brak przy nim jednak ukochanej - Marietta spędza czas ze znajomymi. Czyżby to był zwiastun kryzysu w ich relacji?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marietta nie świętuje urodzin Franka. Czyżby to oznaka kryzysu w ich relacji?
Marietta nie świętuje urodzin Franka. Czyżby to oznaka kryzysu w ich relacji? (Instagram.com)
d4ma8bg

Franek i Marietta poznali się w "Love Island. Wyspa miłości". On wszedł do programu w momencie, kiedy ona była już zrezygnowana i nie sądziła, że uda jej się tam z kimś związać. I choć początkowo Marietta musiała walczyć o względy Franka z Moniką, udało jej się podbić jego serce. Po zakończeniu programu para zamieszkała razem i relacjonowała swoje szczęśliwe życie na Instagramie. Wygląda jednak na to, że do ich relacji wkradł się kryzys.

Jakiś czas temu Fiedor zakomunikowała swoim fanom, że prawdopodobnie nie spędzi sylwestra z ukochanym. - Ja nie mam zamiaru siedzieć w domu - stwierdziła. Już wtedy fani spekulowali, że rozstanie kryje się tuż za horyzontem. Para starała się wtedy uspokoić sytuację, lecz teraz pewne rzeczy zaczynają się rozjaśniać. Marietta nie spędza z Frankiem jego 26. urodzin. Fiedor bawi się aktualnie ze swoimi znajomymi z dala od domu.

d4ma8bg

Myślicie, że uda im się wyjść z tego kryzysu?

ZOBACZ WIDEO: Kim jest lektor z "Love Island"?

d4ma8bg

Podziel się opinią

Share

d4ma8bg

d4ma8bg