"Firma": Josh Lucas w lutym w AXN

"Firma": Josh Lucas w lutym w AXN
Źródło zdjęć: © NBC Network

23.01.2012 15:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już 19 lutego stacja AXN rozpocznie emisję serialu *"Firma". Telewizyjny cykl jest kontynuacją historii Mitchella Y. McDeere'a i jego rodziny, dziesięć lat po wydarzeniach przedstawionych w powieści Johna Grishama i jej filmowej adaptacji.*

Będąc młodym wspólnikiem firmy, Mitch doprowadził do upadku Bendini, Lambert & Locke, prestiżowej firmy prawniczej z Memphis, działającej jako przykrywka dla przestępców z Chicago. Jego życie zmieniło się na zawsze. Po trudnych dziesięciu latach, podczas których obejmował go federalny program ochrony świadków, Mitch i jego rodzina postanawiają odzyskać utracone życie. Odkrywają jednak, że zagrożenia z przeszłości wciąż na nich czyhają, a nowe niebezpieczeństwa czają się wszędzie.

W rolach głównych występują Josh Lucas, Callum Keith Rennie, Molly Parker i Juliette Lewis. Twórcami serialu są John Grisham oraz Lukas Reiter ("Orły z Bostonu", "Prawo i porządek").

Premiera "Firmy" już 19 lutego o 20:00 na antenie AXN.

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także