Trwa ładowanie...

Finn Jones oficjalnie jako Iron Fist

Share
Finn Jones oficjalnie jako Iron Fist
dxq5yo8

Marvel i Netflix potwierdzili, że Finn Jones zagra główną rolę w serialu "Iron Fist".

Zeszyty o postaci znanej pod pseudonimem Iron Fist wydawane są od lat 70. Bohaterem jest wychowany przez mnichów z K'un L'un, Danny Rand. To właśnie pod ich opieką nauczył się starożytnej, wschodniej sztuki walki. Technika ta gwarantuje osobie, która jej używa, niezwykłą siłę oraz umiejętność panowania nad umysłem, ciałem i duchem. Po powrocie do Ameryki, już jako dorosły mężczyzna, Rand wykorzystuje swoje niezwykłe umiejętności do pomocy ludziom znajdującym się w opałach. Bohater poszukuje też morderców swoich rodziców. Twórcami "Iron Fist" byli Roy Thomas i Gil Kane. W aktualnie wydawanych komiksach z serii, Iron Fist jest także członkiem grupy The New Avengers.

W cyklu Danny Rand wraca do Nowego Jorku po latach nieobecności, gdzie walczyć będzie z korupcją i przestępczością. Scott Buck będzie nadzorował projekt w roli showrunnera.

dxq5yo8

- Danny Rand to bardzo skomplikowana postać - mówi Buck. - Jest nowojorskim miliarderem, buddyjskim mnichem, mistrzem sztuk walki, który próbuje to wszystko ogarnąć. - Finn będzie w stanie zagrać na tych wszystkich poziomach.

"Iron Fist" to jedna z czterech części (w jej skład wchodzą jeszcze "Jessica Jones" oraz "Luke Cage" i "Daredevil"), która doprowadzi do miniserii "Marvel's The Defenders" łączącej wszystkich głównych superbohaterów.

Finn Jones znany jest z "Gry o tron" (Loras Tyrell).

dxq5yo8

Podziel się opinią

Share
dxq5yo8
dxq5yo8