Trwa ładowanie...

Filip Chajzer udawał atak paniki. Spłynęła na niego fala hejtu

Filip Chajzer podpadł widzom "Dzień Dobry TVN" udając atak paniki. Internauci nie mają dla niego litości.

Filip Chajzer udawał atak paniki. Spłynęła na niego fala hejtuŹródło: East News, fot: Artur Zawadzki
d3zcvqf
d3zcvqf

Od kilku dni w sieci trwa medialna burza po tym, jak Filip Chajzer udał na wizji atak paniki. W "Dzień Dobry TVN" trwała dyskusja o zaburzeniach lękowych, a dziennikarz postanowił z tego zażartować. Internauci zareagowali natychmiast i nie szczędzili mu krytycznych słów.

Filip Chajzer wszystkich urażonych jego zachowaniem postanowił przeprosić w mediach społecznościowych.

ZOBACZ: Filip Chajzer: "Moja kariera to jedno wielkie zaskoczenie. Teraz spełniam kolejne marzenie"

- Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek chorego psychicznie. Jeśli tak zostało to odebrane to z całego serca przepraszam wszystkie osoby, które realnie i na codzień dotyczy ten problem - napisał.

d3zcvqf

Mimo to medialna burza nie ustała. Pod postami Chajzera wciąż pojawiają się hejterskie komentarze dotyczące śmierci jego syna.

Prezenter zdecydował się opublikować kilka z nich.

- Proszę Państwa. Pozwólcie, że teraz ja podzielę się moją historią. To tylko promil tego co kasujemy z moich mediów społecznościowych codziennie od piątku, kiedy zaczęła się ostra jazda bez trzymanki i jakichkolwiek zasad. Wyobraź sobie teraz, że po czymś takim musisz wyjść do ludzi, uśmiechać się, żyć na pozór normalności. Tak moi drodzy wygląda miłość bliźniego w praktyce... Dane autorów zasłonięte by nie nakręcać kolejnej spirali nienawiści. Wystarczy już ta, którą muszę przetrwać by być jeszcze mocniejszym człowiekiem. Dziękuję wszystkim dobrym ludziom, którzy są razem ze mną - poinformował w poście.

d3zcvqf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zcvqf