Trwa ładowanie...
ycipk-3yb3sm

Filip Chajzer tłumaczy wpadkę w "Big Brotherze". Rozwścieczył internautów

"Big Brother" znowu w ogniu krytyki. Tym razem poszło o rzekome spotkanie Izy z dziećmi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Filip Chajzer
Filip Chajzer (East News, Fot: wojciech olszanka)
ycipk-3yb3sm

Regulamin domu Wielkiego Brata jest jasno określony. Jednym z punktów jest uniemożliwiona komunikacja ze światem zewnętrznym. Po ostatnim odcinku widzowie mają poważne wątpliwości co do tego, czy uczestnicy na pewno przestrzegają wszystkich zasad. Do sieci trafiło niepokojące nagranie z relacji live. Podobno Iza miała wizytę u lekarza.

- Cześć. Mam głupie zadanie, dlatego to noszę. Cześć kochanie, dzień dobry. Boże, jak się cieszę, że Was widzę. Ja myślałam, że mnie wkręcają, że mam tu przyjść - słychać jak mówi uczestniczka.

ZOBACZ: TVN wycofa się z "Big Brothera"?

ycipk-3yb3sm

Na nagraniu widzowie usłyszeli też dziecięcy głos. Od razu pojawiły się zarzuty, że uczestniczka spotkała się z rodziną. Wpadkę w programie skomentował Filip Chajzer, który prowadzi "Big Brother Nocą".

- Lekarza obowiązuje tajemnica lekarska. Iza odbyła wizytę u lekarza, z pewnością otrzymała diagnozę, ale ze względu na tajemnicę lekarską nie możemy zdradzić, co działo się w programie - wytłumaczył prezenter.

Swoimi słowami rozwścieczył widzów i internautów, którzy nie bardzo wierzą w to, co powiedział gwiazdor.

ycipk-3yb3sm

- Ja zawsze też, jak idę do lekarza, którego widziałam raz w życiu, mówię: "czeeeeeść kochanie" i daję mu buziaka, a później dodaję, że mam "to" na sobie, bo dostałam głupie zadanie.
- TVN pamiętajcie, że robiąc idiotów z oglądających, tylko odwracacie ich od siebie!

Widzieliście ten odcinek?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yb3sm

ycipk-3yb3sm
ycipk-3yb3sm