Trwa ładowanie...

Filip Chajzer pokazał synka. To ich pierwszy wspólny dzień taty

Dziennikarz jest dumnym ojcem 8-miesięcznego Aleksandra. Chłopiec przyszedł na świat w październiku, więc dla Filipa to pierwsze takie święto z synkiem. "Kiedy trzymasz w rękach cały świat..." napisał Chajzer na Instagramie, publikując zdjęcie z maluchem.

Share
Filip Chajzer pokazał synka. To ich pierwszy wspólny dzień taty
Źródło: Instagram.com, Fot: Filip Chajzer
d1r571h

Dziennikarz do tej pory unikał pokazywania wizerunku chłopca, jednak z okazji dnia ojca zdecydował się na podzielenie z fanami wyjątkowym ujęciem. Na fotografii nie widać całej twarzy Aleksandra, a jednak niektórzy internauci śledzący profil Chajzera poczynili pewne obserwacje dotyczące podobieństwa między synem a rodzicami.

"Powiększając i patrząc na to zdjęcie, to wydaje mi się ze synek to cała mama" - czytamy. Cóż, o maluchu można powiedzieć na pewno, że ma jasne włoski, których nie jest póki co za wiele. Pewne jest też, że syn Chajzera jest uwielbiany przez tatę i zapewne również przez znanego dziadka.

Niestety, dzień taty w domu Chajzerów prawdopodobnie nie jest tylko pełen szczęścia. Filip Chajzer obecnie jest ojcem 8-miesięczniaka, ale Aleksander nie jest jego pierwszym dzieckiem. W 2015 roku Maks, wówczas 9-letni syn dziennikarza, uległ śmiertelnemu wypadkowi samochodowemu. Od tego wydarzenia w lipcu miną trzy lata.

Do tragedii doszło niedaleko Płońska na Mazowszu. Chłopiec jechał autem z dziadkiem. Samochód byłego teścia Filipa Chajzera wbił się w tył tira. Mężczyzna zasłabł za kierownicą.

d1r571h

Podziel się opinią

Share
d1r571h
d1r571h