PublicystykaFilip Chajzer wciąż nie pogodził się ze śmiercią 9-letniego syna. Przed kamerami opowiedział o swojej traumie

Filip Chajzer wciąż nie pogodził się ze śmiercią 9‑letniego syna. Przed kamerami opowiedział o swojej traumie

Filip Chajzer wciąż nie pogodził się ze śmiercią 9-letniego syna. Przed kamerami opowiedział o swojej traumie
Źródło zdjęć: © ONS.pl
oprac. Anna Ryta

27.03.2017 10:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prezenter "Dzień Dobry TVN" zdecydował się opowiedzieć przed kamerami o stracie syna. Choć wrócił do pracy i znów na ekranie rozbawia widzów do łez, nie ma dnia, aby nie myślał o tragedii sprzed 1,5 roku.

Ten dzień Filip Chajzer, choć chciałby zapomnieć, zapamięta do końca życia. 16 lipca 2015 roku w wypadku pod Płońskiem zginął Maksymilian, jego 9-letni syn. Chłopiec, który podróżował autem z dziadkiem, nie przeżył zderzenia z naczepą tira stojącego na poboczu drogi. Zrozpaczony tragedią prezenter niemal natychmiast zniknął z telewizji i show-biznesu. Dziennikarz musiał nie tylko walczyć z własnym bólem po stracie dziecka, ale również z czyhającymi na każdym kroku żądnymi sensacji paparazzi.

- Fotoreporterzy gazet stali na każdym rogu bloku, rozstawieni w samochodach. Czekali aż pojawię się na zewnątrz, żeby zrobić mi zdjęcie, napisać o mnie, a to był najgorszy czas mojego życia. Najgorszy. Tym szczurom, tym ostatnim hienom, tym sk...om nigdy nie wybaczę. To się nie mieści w głowie! - wyznał w ostatnim odcinku programu "Uwaga. Kulisy sławy".

Po dwóch miesiącach od tragedii Chajzer z trudem postanowił wrócić do swoich obowiązków. W odzyskaniu życiowej równowagi pomagali mu wówczas nie tylko najbliżsi, ale również praca. I choć wydawać by się mogło, że po 1,5 roku dziennikarzowi udało się pozbierać po tej niewyobrażalnej traumie, on sam twierdzi, że to jedynie pozory. Wciąż bowiem nie potrafi pogodzić się ze śmiercią syna.

- Nie podniosłem się do dzisiaj. To też nie jest tak, że chciałem o tym gadać przed kamerą, bo jak nie poukładałem czegoś w swojej głowie, to tym bardziej wydaje mi się, że nie powinienem tego robić w takiej sytuacji. Mam bardzo dużo zajęć, bardzo dużo na głowie. Specjalnie sobie wszystkie te zajęcia wkładam, żeby ta moja doba była wypełniona od świtu do późnej nocy. Dłuższa chwila bez tej pracy, bez tego natłoku, pędu, zapełnionego kalendarza, jeszcze nie powoduje niczego dobrego - podsumował w programie.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (108)
Zobacz także