Trwa ładowanie...

Filip Bobek namiesza w "Klubie Szalonych Dziewic"

Share
Filip Bobek namiesza w "Klubie Szalonych Dziewic"Źródło: TVN
d33reno

Wreszcie stanie się to na co czekały miliony fanek tego aktora. Już w najbliższy wtorek, 27 kwietnia, odbędzie się premiera pierwszego z kilku odcinków „Klubu Szalonych Dziewic”, w których gościnnie zagrał Filip Bobek.

Aktor wciela się w postać Dawida Rietmana, który dołączy do redakcji magazynu „Superego”, gdzie pracuje Magda (Ania Dereszowska). Dawid jest bardzo utalentowanym dziennikarzem, a do tego ma reputację niezłego kobieciarza. Nic dziwnego zatem, że jego pojawienie się na korytarzach redakcji wywoła przyśpieszone bicie serc wielu Pań. Czy Dawidowi uda się swoim urokiem również zauroczyć Magdę? Zobaczymy, na razie wydaje się że jest na to szansa – Magda w tym odcinku zaprosi Dawida do swojego nowego mieszkania na parapetówkę. Tam też będą pozostałe Szalone Dziewice… Czy Magda będzie zatem miała konkurencję w osobach swoich seksownych przyjaciółek?

Aktora poznaliśmy w „BrzydUli”, gdzie jako Marek Dobrzański nie musiał walczyć o względy kobiet. Otoczony modelkami, bez skrupułów korzystał z życia, a uczucia nie zawsze były dla niego najważniejsze. W „Klubie Szalonych Dziewic” zobaczymy Filipa Bobka w nieco innej roli. Jako Dawid będzie próbował zdobyć względy Magdy Mazurek. Dziennikarka nie okaże się łatwym celem, a uwiedzenie jej okaże się nie lada wyzwaniem dla nowego bohatera. W końcu serialowa Magda to przebojowa kobieta, która zasadniczo różni się od Uli Cieplak, której serce zdobywał Dobrzański.

d33reno

Rola w „KSD” zdaje się być idealna dla Filipa Bobka. Aktor będzie miał szanse zerwać dzięki niej z wizerunkiem Marka Dobrzańskiego – prezesa dużej firmy, któremu wszystko przychodziło z łatwością. Wcielając się w rolę dziennikarza, Bobek pokaże więcej spontaniczności i szaleństwa.

Wielbicielki aktora powinny być zachwycone nie tylko możliwością zobaczenia jego aktorskich popisów – modne bluzy i finezyjne szale zastąpią garnitury i krawaty, w których przez ponad rok Bobek gościł codziennie w naszych domach. W bardziej swobodnej stylizacji aktor bez wątpienia czuje się lepiej – taki styl preferuje na co dzień.

Czy urok Filipa Bobka pomoże Rietmanowi oczarować serialową Magdę, w której postać wciela się Anna Dereszowska? Widzowie będą mogli się przekonać już we wtorek o 21: 30 w TVN.

Zobacz także:

d33reno

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d33reno
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33reno
d33reno