Trwa ładowanie...

Festiwal Piękna 2019 na żywo w Polsacie! Zostaną wybrani Miss i Mister Supranational 2019

W weekend od 6 do 8 grudnia Katowice po raz pierwszy staną się światową stolicą piękna, a na antenie Telewizji Polsat poznamy dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę.

Festiwal Piękna 2019 na żywo w Polsacie! Zostaną wybrani Miss i Mister Supranational 2019Źródło: Materiały prasowe
d4340f9
d4340f9

W piątek 6 grudnia o godzinie 20:05, 77 kandydatek z całego świata walczyć będzie o tytuł najpiękniejszej kobiety, podczas 11. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności - Miss Supranational 2019. Polskę będzie reprezentowała Kamila Świerc, która została Miss Polski 2017.

Koncert finałowy Miss Supranational 2019 uświetnią Mikolas Josef ze swoim najnowszym singlem "Acapella” i Piotr Cugowski. Najpiękniejsze show rozpocznie królowa polskiej sceny muzycznej Doda, która już zapowiada muzyczną niespodziankę! Za choreografię konkursu będzie odpowiadał znakomity duet Maciej Zakliczyński i Janja Lesar.

W jury konkursu zobaczymy m.in. polską wokalistkę Monikę Lewczuk, która zdobyła tytuł Miss Supranational w 2011 roku oraz Sandrę Kubickąi Mariusza Czerkawskiego. 11 galę Miss Supranational poprowadzi modelka i prezenterka BBC - Anita Jones. Zwyciężczyni konkursu oprócz korony otrzyma także nagrody o wartości 50 tysięcy dolarów.

d4340f9

W sobotę - 7 grudnia o godzinie 16:15 po raz czwarty odbędzie się finał, tym razem międzynarodowego konkursu dla mężczyzn – Mister Supranational 2019. Do Polski przyjadą panowie z 40 krajów świata. Polskę będzie reprezentował Tomasz Zarzycki, zdobywca tytułu Mister Polski 2018. Choreografię tegorocznej edycji Mister Supranational przygotowuje znakomity tancerz i choreograf Tomasz Barański, a poprowadzą ją dwie, wyjątkowe kobiety Davina Reeves – aktorka i Miss Nowego Jorku 2010 oraz Sandra Kubicka – polska modelka mieszkająca i pracująca w Stanach Zjednoczonych oraz uczestniczka 10. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Telewizji Polsat.

Galę finałową Mister Supranational 2019 uświetnią swoim występem Barbara Kurdej – Szatan oraz Cleo. W jury zobaczymy m. in. Agnieszkę Kaczorowską, Janję Lesar, Paulinę Sykut – Jeżynę oraz zeszłorocznego zwycięzcę konkursu Prathamesha Maulingkar z Indii i nowo wybraną Miss Supranational 2019. Panowie powalczą nie tylko o tytuł najprzystojniejszego i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy dolarów.

W niedzielę - 8 grudnia o godzinie 20:00 - czeka nas święto polskiej urody, czyli jubileusz 30-lecia konkursu Miss Polski i wybory Miss Polski 2019. O koronę walczyć będą 24 piękności, które do finału trafiły dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Jubileuszową galę poprowadzą Paulina Sykut- Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Materiały archiwalne komentował będzie Zygmunt Chajzer, który 30 lat temu poprowadził pierwszą galę Miss Polski, natomiast rozmowy z kandydatkami na tzw. backstagu przeprowadzi Agnieszka Hyży.

d4340f9

Poza prezentacjami kandydatek do korony w pięknie zaaranżowanych pokazach modowych kolekcji, na scenie wystąpią gwiazdy muzyczne: zespół Kombii, Grzegorz Hyży oraz Sylwia Grzeszczak. Finalistki Miss Polski 2019 oprócz korony i tytułu, powalczą także o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie.

Festiwal Piękna 2019 odbędzie się w dniach 6 – 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wszystkie trzy gale: Miss Supranational 2019, Mister Supranational 2019 i jubileusz 30-lecia Miss Polski z koronacją Miss Polski 2019 będą transmitowane na antenie Polsatu.

d4340f9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4340f9