Trwa ładowanie...

"Farma". Oto uczestnicy nowego show: fryzjer, trener personalny, nauczycielka, emerytowana policjantka

Polsat rusza z nowym show, który za granicą budził mnóstwo kontrowersji. Od 17 stycznia będzie można oglądać "Farmę", której uczestnicy zostaną zamknięci w domu na wsi - bez telefonów, bieżącej wody i elektryczności.

"Farma" to nowe show Polsatu"Farma" to nowe show PolsatuŹródło: Materiały prasowe
d302dx0
d302dx0

"Prawdopodobnie najgorsza rzecz, jaką widziałem w telewizji" - skarżyli się widzowie brytyjskiego "The Farm" o celebrytach przejmujących obowiązki rolników. W Wielkiej Brytanii show wywoływało masę kontrowersji, które komentowali nawet politycy. Po latach doczekaliśmy się tego formatu w Polsce, a odpowiadać będzie za to Polsat, który na przestrzeni lat "przerobił" już wiele kontrowersyjnych reality show.

Pierwsze odcinki "Farmy" będzie można oglądać od 17 stycznia. Oto uczestnicy.

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska: "Ważne, że między nami kliknęło"

Poznajcie uczestników show

Wśród Farmerów znalazł się 33-letni Kuba Wojnowski "Wojna", który od 7 lat mieszka w Oslo. Zanim na stałe przeniósł się do Norwegii, mieszkał w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Francji czy Anglii. "Lubi flirtować, jest otwarty na nowe znajomości, ale z natury jest raczej spokojny. Wesoły, ma dystans i lubi żartować. Kiedyś trenował sambo i brazylijskie Jiu-Jitsu. Wychowała go babcia, kiedy mama musiała wyjechać do pracy za granicę, i to ona wpoiła mu zasady dobrego wychowania, z których Kuba korzysta na co dzień" - pisze o nim produkcja.

d302dx0

45-letni Tomasz Bodziony pochodzi z Zakopanego. Pracuje jako Podleśniczy w Tatrzańskim Parku Narodowym. Prywatnie mąż i ojciec, wielbiciel motoryzacji.

"Farma" Materiały prasowe
"Farma"Źródło: Materiały prasowe

Widzowie poznają też 31-letniego Karola Da Costę z Krakowa. Jego mama jest Polką, a tata pochodzi z Angoli. Jego dwie największe pasje to aktywność fizyczna i muzyka. Pierwszą realizuje, pracując jako trener personalny oraz prowadząc kanał fitness na YouTube. "Ma nadzieję, że udział w programie zmieni nastawienie ludzi myślących stereotypowo i jego samego sprawdzi w wielu dziedzinach, w których do tej pory nie miał okazji poznać" - czytamy.

Wśród Farmerów najmłodszy będzie 22-letni Rafał Rzemek z Pułtuska. Interesuje się tańcem, który rozwija, uczęszczając na warsztaty i zawody. Prowadzi grupy taneczne. "W przyszłości chciałby być znany i mieć swój program w telewizji" - przedstawia go produkcja. Kolejny materiał na celebrytę?

d302dx0

Ciekawie może wypaść też Karol Kotomski "Lotek", który od roku żyje na Malcie i w Warszawie. Pracuje jako fryzjer. "Zawsze chciał się sprawdzić w warunkach survivalowych, więc program jest ku temu najlepszą okazją" - czytamy w opisie produkcji.

Kim są uczestniczki "Farmy"?

Siwe dredy to znak rozpoznawczy Kini Kalety z Łodzi. Z zawodu wykwalifikowana nauczycielka nauczania początkowego. Obecnie jest pracownikiem Uczelni Wyższej. Wulkan energii, szalona podróżniczka, pasjonatka sportów ekstremalnych, takich jak skoki na bungee i spadochronowe.

Pierwsza na zdjęciu poniżej to Marta Basandowska z Krakowa. Scenografka i performerka. Podróżniczka. Dzięki swojej pracy zwiedziła wiele zakątków świata, zwłaszcza Chiny i Amerykę Łacińską, gdzie prezentowała swoje instalacje.

d302dx0

Trzecia kobieta na zdjęciu poniżej to Monika Idzikowska z Sochocina pod Płońskiem. Policjantka na emeryturze. I choć jej kariera zawodowa dobiegła końca, ona nie rezygnuje z aktywności i adrenaliny. "Po latach pracy w pionie kryminalnym, po misji w Kosowie jest pewna, że nic nie jest w stanie jej złamać albo zrazić" - pisze produkcja.

"Farma" Materiały prasowe
"Farma"Źródło: Materiały prasowe

Brunetka na zdjęciu poniżej to Beata Lisowska z Radlina. Mama na pełen etat. "Zanim z ochotą poświęciła się macierzyństwu, dużo podróżowała. Mieszkała w Norwegii i kilka miesięcy w Hiszpanii. Za granicą nigdy nie czuła się obco. Możliwość zwiedzania nowych miejsc oraz poznawania kultur i ludzi bardzo ją rozwijała" - czytamy o niej.

d302dx0

Iza Staniszewska "Ruda" pochodzi z Łodzi. Jest właścicielką agencji reklamowej. "Ma dwie pasje – podróże i fotografię. Żyje pełnią życia, stara się nie tracić ani chwili" - pisze produkcja show.

"Farma" Materiały prasowe
"Farma"Źródło: Materiały prasowe

Najmłodszą na farmie będzie 20-letnia Kinga Kazimierczak z Łodzi. Pracuje w centrum medycznym jako rejestratorka medyczna. Studiuje fizjoterapię.

Premierowy odcinek "Farmy" zaplanowano na 17 stycznia. Program emitowany będzie od poniedziałku do piątku o 20:00.

d302dx0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d302dx0