Fani "Nasz nowy dom" mówią "dość". Obejrzeli nową czołówkę

Elżbieta Romanowska została nową prowadzącą program "Nasz nowy dom"
Elżbieta Romanowska została nową prowadzącą program "Nasz nowy dom"
Źródło zdjęć: © KAPiF | (c) by KAPiF

01.09.2023 10:43, aktual.: 01.09.2023 11:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Nasz nowy dom" wraca do Polsatu wraz z jesienną ramówką. Tym razem jednak na próżno szukać entuzjazmu wśród widzów. Fani wciąż bowiem nie przeboleli zastąpienia Katarzyny Dowbor nową prowadzącą. Do tego nie do końca podoba im się odmieniona czołówka programu.

"Nasz nowy dom" to jeden z flagowych programów Polsatu. Pod "dowództwem" Katarzyny Dowbor ekipa show wyremontowała prawie 300 domów i mieszkań najbardziej potrzebującym rodzinom w całej Polsce. Już 7 września (czwartek) zadebiutuje kolejna, 21. już, edycja show. Będzie to zarazem pierwszy sezon, gdy w roli prowadzącej nie zobaczymy Dowbor. - To decyzja dyrektora Miszczaka - usłyszeliśmy od produkcji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Oczywiście miał prawo pożegnać się ze mną i odświeżyć program. Absolutnie nie mam z tym problemu. Byłam tylko prowadzącą. Ale jeżeli chciał to zrobić, mógł zaprosić mnie na rozmowę i zaproponować, bym poprowadziła jeszcze cztery odcinki, a następnie w trzechsetnym odcinku wprowadziła nową prowadzącą, przekazała jej pałeczkę i pożegnała się z widzami. Jeśli ja byłabym dyrektorem programowym, właśnie tak bym zrobiła - mówiła rozżalona Dowbor w rozmowie z Plejadą.

Szybko okazało się, że jej zastępczynią została Elżbieta Romanowska. Reakcja fanów programu? Jak można się było domyślić, nie byli zachwyceni tą zamianą. Postulowali o powrót poprzedniej prowadzącej i bojkotowali pomysł Miszczaka.

Jak się teraz okazuje, jest jeszcze coś, co działa na widzów jak płachta na byka. Gdy Polsat zaprezentował nowe logo programu, posypały się gromy. Podobnie, gdy w sieci pojawiła się odświeżona czołówka 21. sezonu.

Nowe logo programu "Nasz nowy dom"
Nowe logo programu "Nasz nowy dom"© Materiały prasowe

"Szkoda, że jeszcze nie zmienili nazwy na Nasz nowy Polsat, więcej tego motywu polsatowego się nie dało?", "i jeszcze pozbyli się charakterystycznej muzyki ze starego intra", "stara czołówka lepsza jak jeszcze prowadziła Dowbor", "fatalna, to już nie będzie to samo, wielka szkoda", "Domowe przedszkole... tak mi się skojarzyło", "Straszny kicz" - grzmią internauci na YouTube.

Rzeczywiście jest tak źle? Jak wam się podoba?

Nasz nowy dom - Nowa czołówka (2023)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (165)
Zobacz także