Trwa ładowanie...
d3o7pxq

Fani murem za Kitem Haringtonem. Zorganizowali zbiórkę na rzecz bliskiej mu organizacji

Kit Harington ma fanów o wielkich sercach. Nie tylko okazują mu ogromne wsparcie w trudnych chwilach, ale w ramach solidarności prowadzą zbiórkę na rzecz charytatywnej organizacji, której sam pomaga.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kit Harington może liczyć na swoich fanów
Kit Harington może liczyć na swoich fanów (flickr.com, Fot: Gage Skidmore)
d3o7pxq

Niedawne niepokojące informacje na temat Kita Haringotna poruszyły fanów "Gry o tron". Aktor po zakończeniu ósmego sezonu epickiego serialu HBO postanowił wznowić terapię u psychologa. Fani aktora nie wahali się długo, by okazać mu wsparcie.

Oprócz słów otuchy, których nie przestają zamieszczać w mediach społecznościowych, postanowili działać. W ramach solidarności z aktorem zdecydowali się zorganizować zbiórkę na rzecz Mencap, instytucji charytatywnej wspieranej przez Haringtona. Organizacja pomaga osobom, które mają wywołane różnymi czynnikami trudności w nauce lub codziennych czynnościach, prowadzić satysfakcjonujące życie. Z założonej sumy 50 tys. funtów udało się uzbierać już ponad 40 tys.

- Kit dał nam tak wiele, grając przez tyle lat Jona Snowa - napisano na stronie zbiórki. - Wykonał rewelacyjną pracę i dał popis możliwości aktorskich. Uwielbialiśmy każdy moment, w którym pojawiał się na ekranie. Ta zbiórka została stworzona, by pokazać Kitowi, jak bardzo jesteśmy wdzięczni za całą miłość i radość, jaką nam dawał - czytamy w opisie na stronie justgiving.com

d3o7pxq

Przypomnijmy, że agenci aktora oświadczyli we wtorek 28 maja, że "Kit zdecydował poświęcić przerwę w grafiku jako okazję do spędzenia chwili w ośrodku rehabilitacyjno-wypoczynkowym, by popracować nad swoimi sprawami osobistymi". Z kolei redaktorzy dziennika "The New York Post" twierdzą, że głównymi problemami Harringtona są stres, wyczerpanie i alkohol. Gwiazdor "Gry o tron" miał się zarejestrować w specjalistycznej klinice kilka tygodni przed zakończeniem serialu.

Kit Harington stał się bardzo popularny dzięki grze w serialu HBO. Jednak sława, jaką mu przyniosła rola Jona Snowa, była dla niego zbyt duża. Aktor wyznał w marcu, że zmaga się z depresją. - Myślałem, że powinienem być najszczęśliwszą osobą na ziemi, podczas gdy w rzeczywistości czułem się bardzo bezbronny - mówił w wywiadzie dla "Variety". Zaczął wówczas terapię z psychologiem, ale musiał ją zawiesić ze względu na premierę 8. sezonu.

Warto dodać, że podobną falę empatii wśród fanów wywołało niedawne wyznanie Emilii Clarke. Aktorka wyjawiła, że zdiagnozowano u niej tętniaka w mózgu i musiała przejść operację. Aktorka postanowiła później ruszyć z organizacją charytatywną, SameYou. Fani nie wahali się ani chwili, by wesprzeć aktorkę, a niektórzy z nich dzielili się podobnymi historiami.

Nie da się ukryć, tak oddanych i zaangażowanych fanów, jak fani "Gry o tron" ze świecą szukać!

d3o7pxq

Podziel się opinią

Share
d3o7pxq
d3o7pxq