Trwa ładowanie...

Fani krytykują Grześka z show "Ślub od pierwszego wejrzenia": "Facet jest sztuczny i beznadziejny, nie marnuj sobie dziewczyno życia"

Program zbliża już ku końcowi, a pomiędzy parami zaczyna się wszystko wyjaśniać. Tylko Grzegorz nie do końca potrafi podjąć decyzję.

Fani krytykują Grześka z show "Ślub od pierwszego wejrzenia": "Facet jest sztuczny i beznadziejny, nie marnuj sobie dziewczyno życia"Źródło: Facebook.com
d1zqhvl
d1zqhvl

W poniedziałkowym odcinku nie zabrakło emocji między Anią i Grzegorzem. Mężczyzna jest zagubiony i nie potrafi odnaleźć się w małżeństwie. Ma też wątpliwości, czy chce to dalej kontynuować. Jakiś czas temu Ania nagrala bardzo emocjonujące wideo, na którym wyznała, że mąż powiedział jej, że nie jest jeszcze gotowy na tak poważną relację. Jak widać, Grzesiek wciąż szuka odpowiedzi, czy chce zaangażować się w związek z Anią.

Dziewczyna stara się ratować małżeństwo. Bardzo wspiera chłopaka, ale boi się okazywać mu uczucia. Swoje problemy para ukrywa przed rodzicami Ani, którzy jej bardzo kibicują. Aby zażegnać kryzys, małżeństwo wyjechało do domku letniskowego rodziców kobiety. Kiedy wydawało się, że w końcu zaczyna się między nimi ukladać, Grzegorz zaproponował, aby spędzili kilka dni osobno. Ania opowiedziała o wszystkim rodzicom, którzy porozmawiali z mężem córki i jego zamiarach wobec niej. Mama dziewczyny nie chce, aby walczyła o jego miłość.

Internauci także nie pozostawili suchej nitki na Grzegorzu. Po poniedziałkowym odcinku pojawiło się wiele negatywnych komentarzy na temat postawy mężczyzny.

d1zqhvl

- Myślę, że on jest materialistą! Układa się u Ani (pełna wygoda). Domek i seks udany. Na Boga, życie to nie wakacje. Aniu, nie rezygnuj z siebie dla miłości.
- Takich facetów jak Grzegorz kobiety powinny unikać.
- Ten Grzegorz to jest jakaś tragedia... Aniu uciekaj od niego jak najdalej! Jest tylu super facetów!
- Facet jest sztuczny i beznadziejny, nie marnuj sobie dziewczyno życia.
- Taki toksyczny facet.
- Jak dla mnie ten facet to niezły czaruś, piekne słówka i udawane uśmiechy. Myślę że udaje uczucie i chce poprawić swoją opinię w oczach widzów.
- Oj Grzesiu, Grzesiu po tym programie żadna cię nie będzie chciała.

Myślicie, że związek Ani i Grześka uda się ocalić?

ZOBACZ TAKŻE: Eksperci zachęcają do oglądania "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Wszystkie pary się rozstały"

d1zqhvl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zqhvl