Trwa ładowanie...

Nadal nie wiadomo, kiedy ruszy produkcja programów rozrywkowych

Producenci formatów telewizyjnych nie wiedzą, kiedy wrócą na plany zdjęciowe. Część z nich przygotowuje już scenariusze, ale nadal nie wskazano konkretnych terminów.

Nadal nie wiadomo, kiedy ruszy produkcja programów rozrywkowychŹródło: Materiały prasowe
d39f4b4
d39f4b4

W połowie marca z powodu pandemii koronawirusa stacje telewizyjne zaczęły wstrzymywać produkcje poszczególnych formatów telewizyjnych. Nie wiadomo, kiedy ekipy wrócą na plan. Ale ATM Grupa kilka dni temu uruchomiła rekrutację na stanowisko asystenta kierownika produkcji. Pracę miałby zacząć od połowy maja. Portal Wirtualnemedia.pl skontaktował się z firmą z pytaniem, kiedy ruszą zdjęcia.

Sylwia Olech z ATM Grupy zdradziła, że stanowisko, na które przebiega rekrutacja, to praca biurowa przy "Pierwszej miłości": - Na razie nie ma informacji o rozpoczęciu zdjęć. W końcu kiedyś się te zdjęcia będą musiały zacząć i teraz jest okres przygotowawczy - powiedziała.

Zobacz także: producenci seriali spokojni mimo koronawirusa

Również firma Jake Vision zdradziła, że nie wróciła jeszcze do pracy na planie: - Z niczym nie ruszyliśmy. Czekamy na stacje i ich decyzje. "Love Island" i "Ninja Warrior" mają być kontynuowane, ale nie ma jeszcze decyzji kiedy. Stacje - co oczywiste w tej sytuacji - obawiają się o powodzenie i bezpieczeństwo produkcji - powiedział Beerend Jan Kepinski, szef firmy.

Na razie tylko Telewizja Polska wznowiła produkcję niektórych programów. Obecnie trwają prace nad "Szansą na sukces", teleturniejem "Jaka to melodia?", "Kołem fortuny" oraz "Familiadą". Wszystko odbywa się w nowych warunkach, z zachowaniem obostrzeń dotyczących pandemii oraz bez udziału publiczności.

d39f4b4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39f4b4