Trwa ładowanie...

Wyniki oglądalności dobitnie pokazują, której stacji ufają Polacy

Opublikowano wyniki oglądalności programów informacyjnych. "Fakty" uplasowały się na pierwszym miejscu.

Wyniki oglądalności dobitnie pokazują, której stacji ufają PolacyŹródło: ons.pl
d1iue6m
d1iue6m

"Fakty" i TVN24 BiS w pierwszym kwartale 2020 r. oglądało średnio 3,37 mln widzów. Średnia oglądalność "Faktów" w TVN w zeszłym kwartale wyniosła 3,04 mln widzów, a w TVN24 BiS - 331 tys. Takie wyniki zagwarantowały programom pierwsze miejsce w rankingu programów informacyjnych.

ZOBACZ: Personalny atak w TVP na konkurencję. "Kto ma inne poglądy, jest jej wrogiem"

Z końcem 2019 r. w stacji nastąpiły zmiany. Adam Pieczyński zrezygnował z funkcji redaktora naczelnego "Faktów" i szefa pionu informacji TVN. Jego miejsce zajął Michał Samul. Przez najbliższe miesiące Adam Pieczyński pełni rolę doradcy zarządu TVN ds. programów informacyjnych.

d1iue6m

Według danych opublikowanych przez portal Wirtualnemedia.pl, "Wiadomości" awansowały z miejsca 3. na 2. W dalszej kolejności znalazł się "Teleexpress" i "Panorama". Wynik tego drugiego tytułu wzrósł o prawie 19 proc..

Przeczytaj: "Wiadomości" TVP wytknęły "Faktom" nieporuszanie niewygodnych tematów

- Od marca, w związku z sytuacją COVID-19, obserwujemy z jednej strony zwiększoną konsumpcję mediów, a z drugiej większą liczbę osób poszukujących treści informacyjnych. W tych okolicznościach nadawcy telewizyjni notują zwiększoną widownię programów informacyjnych. Zmiany oglądalności w tym okresie wpłynęły w widoczny sposób na wyniki całego pierwszego kwartału - skomentował Piotr Cudny, video group manager w Havas Media Group Polska.

d1iue6m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1iue6m