Trwa ładowanie...
d35u192

"Fabryka Patriotów" od "Pożaru w burdelu" nie spodobała się widzom. Do KRRiT wpłynęły skargi

Nie milkną echa po emisji "Fabryki Patriotów" w TVN. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji skierowano 11 skarg indywidualnych dotyczących widowiska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

TVN znowu zostanie ukarany grzywną?
TVN znowu zostanie ukarany grzywną? (Facebook.com)
d35u192

Stacja bardzo promowała widowisko, które zostało wyemitowane 26 lutego. Niestety, widzowie byli mocno zawiedzeni poziomem żartów, a w sieci nie brakowało negatywnych komentarzy. W "Fabryce Patriotów" żartowano m.in. z niektórych gwiazd TVN i TVP, programu 500+ czy niedawnej kary nałożonej na TVN przez KRRiT.

Oczywiście nie zabrakło też piosenek. Najwięcej emocji wzbudziła chyba ta o martwym płodzie występującym z prof. Chazanem. Pojawiła się też hippisowska piosenka śpiewana przez "Wandę, przyjaciółkę papieża".

d35u192

Jak udało dowiedzieć się portalowi wirtualnemedia.pl, do KRRiT skierowano 11 skarg indywidualnych na "Fabrykę patriotów". Zarzuty, jakie się się pojawiły, to przede wszystkim obrażanie uczuć Polaków i wulgarne treści. Zgodnie z procedurą KRRiT zwróci się do TVN z prośbą o nagranie programu i stanowisko w sprawie. Następnie zostanie podjęta decyzja, czy będą prowadzone dalsze działania w tej kwestii.

W grudniu na TVN została nałożona kara w wysokości 1,48 mln zł za naruszenie przepisów w relacjach TVN24 z wydarzeń w dniach 16-18 grudnia 2016 r. Chodziło o demonstracje opozycji pod parlamentem i Pałacem Prezydenckim, a także sytuację, kiedy posłowie PO i Nowoczesnej zaczęli blokować mównicę w sali plenarnej Sejmu.

Myślicie, że tym razem TVN również otrzyma grzywnę?

d35u192

ZOBACZ TAKŻE: TVN przygotowuje kontrowersyjny program "Hipnoza". Filip Chajzer odpowiada na hejt

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d35u192

Podziel się opinią

Share
d35u192
d35u192