Trwa ładowanie...

"Fabryka Patriotów" od "Pożaru w burdelu" nie spodobała się widzom. Do KRRiT wpłynęły skargi

Nie milkną echa po emisji "Fabryki Patriotów" w TVN. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji skierowano 11 skarg indywidualnych dotyczących widowiska.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Fabryka Patriotów" od "Pożaru w burdelu" nie spodobała się widzom. Do KRRiT wpłynęły skargiŹródło: Facebook.com
d4k09b0
d4k09b0

Stacja bardzo promowała widowisko, które zostało wyemitowane 26 lutego. Niestety, widzowie byli mocno zawiedzeni poziomem żartów, a w sieci nie brakowało negatywnych komentarzy. W "Fabryce Patriotów" żartowano m.in. z niektórych gwiazd TVN i TVP, programu 500+ czy niedawnej kary nałożonej na TVN przez KRRiT.

Oczywiście nie zabrakło też piosenek. Najwięcej emocji wzbudziła chyba ta o martwym płodzie występującym z prof. Chazanem. Pojawiła się też hippisowska piosenka śpiewana przez "Wandę, przyjaciółkę papieża".

Jak udało dowiedzieć się portalowi wirtualnemedia.pl, do KRRiT skierowano 11 skarg indywidualnych na "Fabrykę patriotów". Zarzuty, jakie się się pojawiły, to przede wszystkim obrażanie uczuć Polaków i wulgarne treści. Zgodnie z procedurą KRRiT zwróci się do TVN z prośbą o nagranie programu i stanowisko w sprawie. Następnie zostanie podjęta decyzja, czy będą prowadzone dalsze działania w tej kwestii.

W grudniu na TVN została nałożona kara w wysokości 1,48 mln zł za naruszenie przepisów w relacjach TVN24 z wydarzeń w dniach 16-18 grudnia 2016 r. Chodziło o demonstracje opozycji pod parlamentem i Pałacem Prezydenckim, a także sytuację, kiedy posłowie PO i Nowoczesnej zaczęli blokować mównicę w sali plenarnej Sejmu.

d4k09b0

Myślicie, że tym razem TVN również otrzyma grzywnę?

ZOBACZ TAKŻE: TVN przygotowuje kontrowersyjny program "Hipnoza". Filip Chajzer odpowiada na hejt

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4k09b0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k09b0