Jak dziś wygląda? Maciej może pluć sobie w brodę

Ewelina wystąpiła w 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Ewelina wystąpiła w 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

12.07.2022 09:35, aktual.: 12.07.2022 11:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ewelina Bagińska brała udział w siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony", która była emitowana pod koniec 2020 r. Odpadła na wczesnym etapie i nie kryła smutku, gdy musiała się pożegnać z niedoszłym mężem. Po programie zaczęła się mocniej udzielać w mediach społecznościowych, jednak nie jest typową celebrytką znaną wyłącznie z tego, że była w telewizji.

Ewelina w programie TVP zabiegała o względy 31-letniego Macieja. Uwagę rolnika przykuła listem z dołączonym własnoręcznie narysowanym portretem. 27-latka z Bielska Podlaskiego była jedną z trzech kobiet, które rolnik zaprosił do siebie na gospodarstwo. Ale szybko się okazało, że nie ma między nimi chemii.

- Ja wiedziałam, że będę na pierwszej randce i po niej wrócę do domu - mówiła przybita Ewelina, która usłyszała od Macieja, że jest "świetną laską", ale nie chce jej robić nadziei.

Po rozmowie z Maciejem Ewelina rozpłakała się, ale przyjęła ze zrozumieniem, że małżeństwo z rolnikiem nie jest jej pisane.

Ewelina wróciła do domu jako pierwsza z kandydatek Macieja. Uczestnicy reality show często w takiej sytuacji próbują wykorzystać chwilową rozpoznawalność i zaczynają udzielać się w mediach społecznościowych. Niedoszła żona rolnika również nie stroniła od Facebooka i Instagrama, ale wcale nie po to, by zostać celebrytką-influencerką.

Bagińska już przed programem publikowała w mediach społecznościowych efekty swojej twórczości. Jako zdolna rysowniczka zdobyła spore uznanie internautów. Dziś ma na Instagramie ponad 7 tys. obserwatorów, którzy śledzą głównie jej artystyczne poczynania. Ewelina chętnie dzieli się rysunkami sławnych osób i pracami wykonanymi na zamówienie.

Co jakiś czas wrzuca też selfie, na których wygląda zupełnie inaczej niż w programie sprzed dwóch lat. Jak wam się podoba metamorfoza Eweliny?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także