RozrywkaEwelina Lisowska naśladuje Edytę Górniak. Ma ku temu dobry powód

Ewelina Lisowska naśladuje Edytę Górniak. Ma ku temu dobry powód

Ewelina Lisowska naśladuje Edytę Górniak
Ewelina Lisowska naśladuje Edytę Górniak
Źródło zdjęć: © ons

18.12.2020 08:15, aktual.: 02.03.2022 22:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ewelina Lisowska już składa fanom świąteczne życzenia. Tym razem do złudzenia przypominając Edytę Górniak i w rytm jej świątecznego hitu. Parodia? Niekoniecznie. Wokalistka miała dobry powód, by pokazać się znów w takim wcieleniu.

Ewelina Lisowska dała się poznać widzom nie tylko jako zdolna wokalistka i uczestniczka talent-show, ale też jako piosenkarka ze sporym talentem aktorskim. Dała temu wyraz, występując w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To tam właśnie oczarowała tak widzów, jak i jurorów, m.in. wcielając się w Edytę Górniak. Zaskoczyła nie tylko dużym podobieństwem, ale i nie mniejszymi umiejętnościami wokalnymi.

Teraz wcieli się w koleżankę po fachu ponownie, a wszystko za sprawą specjalnego, świątecznego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym najlepsi uczestnicy minionych edycji będą śpiewać świąteczne hity. Lisowska zaśpiewa "Pada śnieg", którego próbkę dała na Instagramie, w pełnej charakteryzacji jako Górniak.

Lisowskiej będą towarzyszyć m.in. Gosia Andrzejewicz, która zaśpiewa hit Mariah Carey czy Marek Kaliszuk, który wystąpi w roli George'a Michaela, a nawet jurorka, Katarzyna Skrzynecka. Gwiazdy jak zwykle porywalizują między sobą, a zwycięzca nagrodę przekaże na cel charytatywny.

Tym razem, tak jak w finale, będzie to 100 tys. zł i zostanie przekazane Fundacji Polsat. Wieczór ze świątecznymi przebojami już w piątkowy wieczór, 18 grudnia o 20.00. Jesteście ciekawi?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także