Trwa ładowanie...
d26f2i7

Ewa Kasprzyk wśród kandydatek na jurorkę. "Taniec z gwiazdami" nie jest jej obcy

Kwestia czwartego jurora wciąż pozostaje zagadką. O posadę konkurują znane nazwiska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ewa Kasprzyk od lat cieszy się sympatią widzów
Ewa Kasprzyk od lat cieszy się sympatią widzów (ONS.pl)
d26f2i7

Odkąd Beata Tyszkiewicz zrezygnowała z udziału w tanecznym show, media prześcigają się w obstawianiu, kto ją zastąpi. Znaną praktyką jest, że telewizje przed zaangażowaniem gwiazdy w większy projekt, zapraszają do gościnnego udziału w innej produkcji tak, by przypomnieć o niej widzom. Ten właśnie trop dotyczy udziału w Ewy Kasprzyk w "Tańcu z gwiazdami". Dlaczego?

Aktorka zagrała niedawno w komedii "Narzeczony na niby", współprodukowanej przez Polsat. Co więcej, wystąpiła u boku Andrzeja Grabowskiego, który od lat jest jurorem w "Tańcu z gwiazdami". To tylko przypadek czy jeszcze zobaczymy aktorkę na antenie stacji?

- Ewa świetnie radziła sobie na parkiecie show, taniec nie jest jej obcy, a dodatkowo ma klasę i sympatię widzów, co łączy ją z panią Beatą. Dodatkowo przed premierą filmu "Kogel-mogel 3" chce przypomnieć o sobie widzom. Udział w programie to świetny sposób - powiedziała "Super Expressowi" znajoma aktorki.

d26f2i7

Przypomnijmy, że jak wynika z najnowszych doniesień, największe szanse na zdobycie fotela jurora ma Joanna Krupa. Występowała w amerykańskim "Tańcu z gwiazdami", w "Top Model" okazała się charyzmatyczną prowadzącą, a do tego zabawnymi powiedzonkami zaskarbia sympatię widzów. Magazyn "Flesz" twierdzi, że negocjacje z modelką są na końcowym etapie. Produkcja natomiast trzyma nazwisko jurora w tajemnicy. A wy, którą z pań chcielibyście zobaczyć za jurorskim stołem?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d26f2i7

Podziel się opinią

Share
d26f2i7
d26f2i7