Trwa ładowanie...
d4mz3wu
eva green

Eva Green twierdzi, że diabeł jest w nas wszystkich

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eva Green twierdzi, że diabeł jest w nas wszystkich
d4mz3wu

W sieci pojawiła się jeszcze jedna zapowiedź drugiego sezonu serialu "Dom grozy".

Cykl skupia się na kultowych postaciach światowej literatury grozy. Akcja osadzona została w Londynie pod koniec XIX wieku. Miasto obiegają doniesienia o bestialskich zbrodniach popełnionych przez niezidentyfikowanych sprawców.

- Nie ma światła bez ciemności, nie ma odwagi bez strachu, przyjemności bez bólu, zbawienia bez grzechu, nie ma życia bez śmierci - mówią bohaterowie w zwiastunie. - Diabeł jest w nas wszystkich. I to sprawia, że jesteśmy ludźmi.

d4mz3wu

Wideo można znaleźć pod tym adresem.

W nowej odsłonie cyklu głównych bohaterów - Vanessę Ives (Eva Green) i Ethana Chandlera (Josh Hartnett) oraz sir Malcolma Murraya (Timothy Dalton), doktora Victora Frankensteina (Harry Treadaway) i Sembene (Danny Sapani) - połączy jeszcze głębsza więź. Grupa nadal będzie walczyć z siłami zła, a także stawi czoła nowemu niebezpieczeństwu. Wygląda na to, że sporo w życiu protagonistów namiesza grana przez Helen McCrory - Evelyn "Madame Kali" Poole. Swoje boje toczyć będą również inni bohaterowie - Dorian Gray (Reeve Carney), Brona (Billie Piper) i Potwór Frankensteina (Rory Kinnear).

W kolejnych odcinkach fani mogą się również spodziewać niespodzianek ze strony egiptologa Ferdinanda Lyle'a (Simon Russell Beale). Nie zabraknie nowych twarzy. Gościnnie pojawią się m.in. Patti LuPone, która wcieli się w tajemniczą kobietę, niezmiernie ważną dla przeszłości Vanessy, Douglas Hodge (jako detektyw ze Scotland Yardu), Sarah Greene (jako wpływowa córka Poole'a) oraz Johnny Beauchamp (jako mężczyzna z wyjątkową przeszłością).

Cykl powróci na antenę Showtime 3 maja.

W Polsce produkcję można było oglądać na HBO Polska.

d4mz3wu

Podziel się opinią

Share
d4mz3wu
d4mz3wu