Trwa ładowanie...

Eurowizja Junior 2019: Viki Gabor zdradza kulisy swojego występu

Viki Gabor będzie reprezentować Polskę podczas tegorocznej Eurowizji Junior w hali Arena Gliwice. Do występu zostało kilka dni. Młoda wokalistka postanowiła zdradzić nieco szczegółów odnośnie swojego show.

Share
Eurowizja Junior 2019: Viki Gabor zdradza kulisy swojego występu
Źródło: Forum
d13fur2

Viki Gabor wystąpi na scenie Eurowizji Junior z piosenką "Superhero". Młoda wokalistka wyznała, że pojawią się tancerze, a ona zacznie tańczyć razem z nimi. - Będą towarzyszyć mi tancerze, z którymi zatańczę specjalną, nieoczywistą choreografię - mówiła.

12-latka dostanie też wyjątkowy strój. Przygotuje go Bartek Indyka. Projektant ma na koncie współpracę m.in. z Julią Wieniawą. Kreacja ma być bardzo kolorowa.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony Janusz Gajos na spotkaniu autorskim

- Nie mogę doczekać się spotkania z pozostałymi uczestnikami i mam nadzieję, że złapię z nimi fajne, międzynarodowe kontakty - powiedziała.

d13fur2

Viki Gabor jest uważana za jedną z faworytek konkursu. Mimo to nie czuje presji i sama nie ma parcia na wygraną za wszelką cenę. Eurowizję Junior traktuje jako zabawę i nowe, wyjątkowe doświadczenie.

Tegoroczna Eurowizja Junior odbędzie się w Gliwicach. Występy młodych artystów będzie można oglądać w niedzielę 24 listopada na antenie TVP.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d13fur2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13fur2
d13fur2