Trwa ładowanie...

Eurowizja Junior: Viki Gabor wypuściła angielską wersję piosenki

Piosenka Viki Gabor zdążyła podbić już serca internautów. Posłuchajcie, jak brzmi utwór naszej reprezentantki na Eurowizję Junior w angielskiej wersji.

Share
Eurowizja Junior: Viki Gabor wypuściła angielską wersję piosenki
Źródło: ONS.pl
ddfuo61

Viki Gabor już niebawem będzie reprezentować Polskę w nadchodzącym konkursie Eurowizji Junior. Dzięki zwycięstwu Roksany Węgiel w ubiegłym roku, tym razem konkurs piosenki rozegra się w kraju nad Wisłą, a dokładnie w Gliwicach. Viki Gabor została wyłoniona do konkursu Eurowizji spośród finalistek "Szansy na sukces Junior". Mimo młodego wieku, ma spore doświadczenie. 12-latka zyskała popularność dzięki "The Voice Kids". Pod okiem Tomsona i Barona zdobyła drugie miejsce i serca słuchaczy. Jurorzy oceniający występy dzieci w "Szansie na sukces" nie mieli wątpliwości, że to właśnie ona śpiewająco poradzi sobie w międzynarodowym konkursie.

W niedawnym wywiadzie, jakiego udzieliła Piotrowi Grabarczykowi opowiedziała, jak się czuje jako reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji Junior: - Spełniło się moje marzenie i nie spodziewałam się tego. Chcę dobrze wypaść i godnie reprezentować Polskę. Będę się starać w stu procentach - mówiła.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Viki Gabor wystąpi na Eurowizji z piosenką "Superhero". Podobnie jak w przypadku jej poprzedniczki, tekst piosenki został napisany zarówno po polsku, jak i po angielsku. Promujący ją teledysk ma już ponad 1,8 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

ddfuo61

Teraz w sieci pojawiła się nowa wersja piosenki, z wyłącznie angielskim tekstem (znajdziecie ją poniżej). Która z wersji podoba się wam bardziej?

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
ddfuo61

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddfuo61
ddfuo61