Trwa ładowanie...
dor9ha9

Eurowizja Junior 2019. Roksana Węgiel pokazała Europie, jak zrobić dobre show!

Eurowizja Junior 2019 należy do Viki Gabor! 12-latka z Polski w wynikach na łeb bije innych uczestników z Europy! Jej koleżanka Roksana Węgiel uświetniła wydarzenie TVP swoim występem z piosenką "Anyone I Want to Be".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roksana Węgiel rozkochała w sobie publiczność w Gliwicach
Roksana Węgiel rozkochała w sobie publiczność w Gliwicach (ONS.pl, Fot: Rose Braverman)
dor9ha9

Eurowizja Junior 2019 za nami! Na scenie podziwialiśmy przede wszystkim Viki Gabor, która tak jak Roksana Węgiel, zrobi oszałamiającą karierę. I nikogo nie powinno to dziwić.

Obie dziewczyny rozgrzały gliwicką publiczność. Viki Gabor wyszła na scenę z piosenką "Superhero", z którą zresztą wywalczyła zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019.

Chwilę później jej miejsce zajęła Roksana Węgiel, przypominając swój hit "Anyone I Want to Be". Przypomnijmy, że to właśnie dzięki niej tegoroczna Eurowizja Junior odbywała się w Gliwicach.

dor9ha9

Roksana Węgiel przebojem podbiła europejski rynek muzyczny. Dzięki temu znana jest nie tylko w Polsce, ale na całym kontynencie.

Jej wielki hit "Anyone I Want to Be" nucą teraz wszyscy. Po raz kolejny udowodniła, że urasta do rangi międzynarodowej gwiazdy. A jak wyglądała na scenie w Gliwicach? Oszałamiająco! Zdecydowała się na oryginalną kreację, która odsłaniała jej brzuch. Nie przyćmiła jednak swojej rodaczki - Viki Gabor.

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA (AKPA, Fot: AKPA)
fot. AKPA AKPA
fot. AKPA (AKPA, Fot: AKPA)

Kim jest Viki Gabor?

Wiktoria Gabor urodziła się w 2007 r. w Niemczech w rodzinie Romów. Rodzice przenieśli się do Polski, a potem do Wielkiej Brytanii. Po kilku latach mieszkania za kanałem La Manche, nastolatka zdecydowała się wrócić do Polski. Zamieszkała w Krakowie i zaczęła karierę w branży muzycznej.

dor9ha9

Wystartowała w drugiej edycji programu "The Voice Kids", gdzie osiągnęła spory sukces, docierając do samego finału. Latem 2019 r. wystąpiła w Sopocie, zaproszona do koncertu Young Choice Awards, a zaraz potem stanęła w szranki eliminacji do konkursu Eurowizja Junior. Przeszła przez nie jak burza i wygląda na to, że ten sztorm wcale nie zamierza ucichnąć. Jeśli Gabor przedłuży pasmo swoich sukcesów za sprawą zwycięstwa w finale, z miejsca zostanie prawdziwą superbohaterką sceny muzycznej.

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

dor9ha9

Podziel się opinią

Share
dor9ha9
dor9ha9